• پنجشنبه ۱۱ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 975-7297-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

امام جمعه ملایر:

مسئولين نگذارند به اعتماد مردم خدشه اي وارد شود

امام جمعه ملاير با بیان اینکه مردم هميشه پاي کار بوده اند و در شرايط حساس کشور، در صحنه حضور داشته اند، تدکید کرد: به مسئولين نبايد بگذارند به اين اعتماد مردمي خدشه اي وارد شود.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، حجت الاسلام و المسلمين محمد باقر برقراري پنجشنبه 11 مرداد ماه در جلسه شوراي اداري شهرستان ملاير، افزود: قدم، بيان و قلم مسئولين بايد براي افراد زير مجموعه و مردم مايه خير و برکت باشد و اين از آموزه هاي ديني اسلام است.

وی اظهارکرد: اين مسئوليت ها به برکت وجود جمهوري اسلامي ايران است و بايد از اين فرصت ها براي خدمت رساني به مردم استفاده نماييم.

برقراری به وضعيت جامعه در قبل از انقلاب اشاره کرد و افزود: قبل از پيروزي انقلاب اسلامي وضعيت اقتصادي مردم بسيار بَد و نامطلوب بود اما به برکت انقلاب اسلامي گشايش هاي بسيار زيادي در اوضاع جامعه و مردم صورت گرفته است.

وي ادامه داد: اکثر مردم جامعه از ثروت متوسط به بالايي برخوردار هستند و اين اختلاف طبقاتي در همه دوران ها وجود داشت است و فقط مربوط به امروز نيست.

امام جمعه ملاير به نعمت امنيت در جامعه اشاره کرد و افزود: امنيتي که ما در جامعه داريم مرهون جانفشاني ها و ايثار جوانان اين مرز و بوم است که با نثار جانشان آن را براي ما به ارمغان آوردند.

وي خطاب به مسئولين بيان کرد: نبايد بهانه به دست افراد مُغرض بدهيم و آب به آسياب دشمنان بريزيم بلکه بايد ارتباطمان را با مردم بيشتر کنيم و مشکلاتشان را مرتفع کنیم.

برقراري با بيان اينکه ميز خدمت يکي از راه هاي خدمت رساني بهتر به مردم است، پيشنهاد داد: هفته اي يک شب نماز جماعت را با حضور مسئولين ادارات در مسجد يکي از محلات ملاير برگزار کینم و در خلال نماز نيز به مشکلات و مسائل محله و مردم بپردازيم.

مسئولین باید حرکت رو به جلو داشته باشند

معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير نیز گفت: شهرستان ويژه ملاير گذشته بسيار افتخار آميزي براي همه ما دارد، اما نبايد فقط به آن دلخوش باشيم بلکه بايد تلاشمان را بيشتر کنيم و حرکت رو به جلو داشته باشيم.

باب الله فتحي با بيان اينکه ملاير داراي استعدادهاي فراواني است، بيان کرد: داشت: دو نماينده مردم شهرستان در مجلس شوراي اسلامي ضمن اينکه حامي دولت هستند بسيار پر تلاش و خستگي ناپذير، کارهاي روي زمين مانده شهرستان را پیگیری می کنند.

وی با اشاره به سخنان حضرت علي(ع) عنوان کرد: اين مسئوليت ها شايد در طول زندگي هر فرد يک بار به وي داده شود و ديگر تکرار نشود، پس بايد آن را غنيمت شمرد و به درستي از اين فرصت داده شده استفاده نمود.

فرماندار ملایر حديثي از امام حسين(ع) را قرائت کرد و افزود: مراجعاتي که به سوي مسئولين و ادارات مي شود از نعمات الهي است و بايد شکرگزار آن باشيم و تلاش کرده تا اين خواسته ها را تا حد امکان برآورده کنیم.

فتحی خطاب به مديران ادارات، تصریح کرد: مسئولین باید تعهد بدهند که روزانه در حل مشکل حداقل يک ارباب رجوعي که کارش مقداري پيچيده شده و چند وقت است که پيگير انجام شدن کارش است با تمام توان تلاش کنند تا انجام شود و مراجعه کننده با رضايت کامل از آن اداره خارج شود.

فتحي تاکيد کرد: دشمنان ايران اسلامي مي خواهند وضعيت اقتصادي مار را سخت و پيچيده کنند و اين وظيفه مسئولين و مردم است که در اين شرايط، سخت تر و مجدانه تر وارد میدان عمل و کار جهادی شوند و دشمنان نظام را مأیوس کنند. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: