• سه شنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 975-9797-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون فرماندار اسدآباد:

نظارت بر وضعیت بازار و احتکار کالا در اسدآباد تشدید می‌شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اسدآباد گفت: نظارت‌ها بر وضعیت بازار و احتکار کالا در سطح شهرستان تشدید می‌شود و در این راستا همه اعضای کمیسیون تنظیم بازار به نحو ممکن باید مشارکت داشته باشند.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، یزدان آزرمی در کمیسیون تنظیم بازار شهرستان اسدآباد، اظهار کرد: در صورتی‌که در سطح شهرستان با موارد خاص در رابطه با اصنافی که دارای کالا هستند و اعلام به نداشتن آن کالا به مشتریان می‌کنند لازم است برخورد ارشادی داشته باشیم چرا که این امر در امنیت روانی بازار از نقش موثری برخوردار خواهد بود.

وی همچنین با تأکید بر اولویت و دستور کار قرار دادن نظارت بر سردخانه‌های شهرستان خاطرنشان کرد: وجود برچسب بر روی کالا در سطح بازار از ضروریات بوده که این امر نیز باید مورد توجه قرار گیرد و علاوه بر آن برخی از دلالی‌های سطح بازار را می‌توان با نظارت‌های لازم مدیریت کرده و مانع افزایش نرخ برخی از کالاها شد.

آزرمی در ادامه اعلام کرد: در راستای تنظیم بازار اسدآباد 2 تن مرغ منجمد با قیمت 6 هزار و 650 تومان توسط دو سردخانه صنعتی و نوریان شهرستان برای مصرف‌کننده در حال توزیع بوده و به‌زودی 2 تن مرغ منجمد دیگر نیز وارد شهرستان خواهد شد.

وی همچنین از توزیع بیش از 5 هزار و 500 کیلوگرم گوشت گرم وارداتی با نرخ دولتی در این شهرستان خبر داد و تصریح کرد: این میزان گوشت گرم وارداتی با نرخ دولتی در چهار مرحله وارد شهرستان و توسط عامل موردنظر توزیع شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: