• چهارشنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 975-595-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

انتظار مدال خوش‌رنگ از «مه‌لقا جام‌بزرگ» در بازی‌های آسیایی

رئیس هیئت تیراندازی استان همدان «مه‌‎لقا جام‌بزرگ» بانوی ارزنده استان را افتخار تیراندازی کشور و خانواده ورزش همدان دانست.

سیدناصر محمودی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: تیرانداز ارزنده استان هفته آینده برای سومین دوره متوالی راهی بازی‌های آسیایی خواهد شد و امیدواریم این حضور در شهر جاکارتا و پالمبانگ با کسب مدالی خوش‌رنگ همراه باشد.

وی خاطرنشان کرد: جام‌بزرگ در بازی‌های آسیایی 2010 گوانگجو و 2014 اینچئون شرکت کرد و این بار در بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا شانس خود را امتحان خواهد کرد که امیدواریم سومین حضور این بانوی پرافتخار در معتبرترین رویداد ورزشی قاره آسیا با کسب مدال خوش‌رنگ طلا توأم شود.

رئیس هیئت تیراندازی استان همدان با اشاره به اینکه حضور یک ورزشکار در رویداد معتبری چون بازی‌های آسیایی به رشد و پویایی آن رشته کمک شایانی خواهد کرد، افزود: قطع به یقین حضور مه‌لقا جام‌بزرگ در جاکارتا و برخورداری از تجارب ارزنده این تیرانداز، موجب استقبال بیشتر خانواده‌ها از تیراندازی می‌شود و انگیزه نوجوانان و جوانان هم برای ورود به تیراندازی بیشتر خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به وضعیت رشته تیراندازی در همدان تصریح کرد: خوشبختانه تیراندازی در همدان رشد قابل‌توجهی داشته و کسب عناوین متعدد در مسابقاتی چون لیگ برتر بانوان کشور، قهرمانی کشور، المپیاد دانشجویان ایران و برخورداری از نفرات نامداری چون جام‌بزرگ و قربانی به عنوان ورزرشکار و خدابنده‌لو به عنوان مربی در اردوهای تیم ملی خود گواهی بر این ادعاست.

محمودی با بیان اینکه به دنبال جذب بیشتر علاقمندان به این رشته ورزشی هستیم، تصریح کرد: همدان دارای استعدادهای سرشاری در رشته تیراندازی است و با تجهیز امکانات و تقویت زیرساخت‌ها به دنبال این هستیم تا نفرات بیشتری را به این رشته جذب و جام‌بزرگ‌ها و قربانی‌های دیگری به تیراندازی ایران معرفی کنیم.

وی با بیان اینکه حضور در لیگ برتر موجب پویایی ورزش خواهد شد، گفت: سال قبل تیم تیراندازی همدان با اسپانسری شرکت صنایع غذایی سحر همدان در لیگ برتر بانوان شرکت کرد و امسال هم درصدد این هستیم تا در لیگ شرکت و از سکوی خود در این مسابقات دفاع کنیم. بدون تردید حضور در لیگ به پویایی تیراندازی و گرایش بیشتر علاقمندان به این رشته ورزشی کمک خواهد کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: