• چهارشنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 975-2694-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تجلیل از خبرنگاران ایسنا

به مناسبت روز خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه همدان، مراسمی تدارک دید تا در آن ضمن بهره‌مندی از رهنمودهای رئیس جهاددانشگاهی واحد، از اطلاعات یک فعال رسانه‌ای و مدرس دانشگاه درباره «رعایت اخلاق حرفه‌ای در رسانه» استفاده کند و در پایان از خبرنگارانش تجلیل کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، رئیس جهاددانشگاهی واحد همدان در این دیدار با بیان اینکه ایسنا الگویی مناسب برای سایر خبرگزاری‌ها و ایجاد اعتماد به نفس برای گرایش به خبرنگاری است، گفت: ایسنا با تکیه بر ظرفیت دانشگاه‌ها در 16 آذر 78 و با مخابره پیام مقام معظم رهبری مبنی بر «اخبار خوب، مفید و امیدبخش مخابره کنید» به صورت رسمی آغاز به کار کرد.

اکبر اسدی با اشاره به الزام اعتماد مردم به رسانه، بیان کرد: صداقت، سرعت و صحت سه فاکتور اصلی برای جذب اعتماد عمومی به رسانه و خبرنگاران است و در صورت بروز اعتماد عمومی، سرمایه اجتماعی نیز شکل می‌گیرد و سرمایه اجتماعی خود عامل جرأت انجام کارهای بزرگ توسط مسئولان است.

وی در رابطه با رسالت خبرگزاری ایسنا، اظهار کرد: خاستگاه ایسنا دانشگاه است و می‌تواند در این برهه از زمان الگوی بسیار مناسبی برای سایر رسانه‌ها باشد.

رئیس جهاددانشگاهی همدان با اساره به اینکه ایسنا بستری برای ایجاد و تبادل اندیشه‌ها است، عنوان کرد: خبرگزاری ایسنا حاصل اعتمادسازی عموم جامعه است و آنچه از این خبرگزاری انتظار می‌رود، کمک به مسئولان برای تصمیم‌گیری و ایجاد امید و نشاط به مردم است.

وی در رابطه با نقش جهاددانشگاهی برای پیشبرد دو خبرگزاری ایسنا و ایکنا گفت: امید است جهاددانشگاهی بتواند برای این دو خبرگزاری منشأ اثر باشد و بتواند ارتباط خوبی بین دانشگاه و جامعه برقرار کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: