• پنجشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 975-2492-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرمانده سپاه همدان مطرح کرد

دشمن در پی ایجاد اختلال در وحدت مردم ایران

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: امروز در چهلمین سال انقلاب اسلامی تمام هم و غم دشمن ایجاد اختلال در وحدت و فاصله انداختن بین مردم و رهبری است.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، سردار مظاهر مجیدی پنج شنبه ۱۸ مرداد در همایش نخبگان استان همدان، با اشاره به حضور دو هفته قبل سردار سلیمانی در همدان افزود:  امروز نیز یکی از همرزمان او در استان شهیدپرور همدان حضور یافته که مایه افتخار است.

وی با بیان اینکه در مدت مدیدی که سردار نقدی در بسیج فعالیت می کرد، شاهد تربیت انسان های انقلابی بودیم، ادامه داد: سردار نقدی سال های سال برای ولایت و نظام جمهوری اسلامی سربازی کرد و امروز سکان فرهنگی سپاه را برعهده گرفته است که مطمئنا در این جایگاه نیز هدایت های  او اثرگذار خواهد بود.

مجیدی با بیان اینکه مردمی بودن و پشتوانه امام راحل باعث شد دشمن نتواند طی این ۴۰ سال کاری کند و هرکاری هم کرده‌اند با شکست مواجه شدند، اضافه کرد: امروزه در چهلمین سال انقلاب اسلامی تمام هم و غم دشمن ایجاد اختلال در وحدت و فاصله انداختن بین مردم و رهبری است.

وی بابیان اینکه طی روزهای گذشته دشمنان با تمام قوا بسیج شده و با حجم بمباران تبلیغاتی تلاش می کردند که مردم را به خیابان‌ها بکشند و از وجود مردم برای رسیدن به مقاصد خود استفاده کنند، گفت: مردم انقلابی همدان بصیرت داشتند و به یاوه گویی ها دشمنان پاسخ ندادند و دشمنان نیز نتوانستند به مقاصد شوم خود برسند.

فرمانده سپاه استان همدان با بیان اینکه امروزه بیش از هر چیزی به بصیرت و همدلی مردم نیاز داریم، اظهار کرد: مردم وظیفه خود را درباره ولایت و انقلاب انجام دادند و ما هم باید سربازی خود را به اکمال برسانیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: