• پنجشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 975-6091-5
  • خبرنگار : 81115
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس مجمع نمایندگان استان همدان:

از دستگاه‌های نظارتی راضی نیستیم/ديوان محاسبات سراغ غارتگران بيت‌المال برود

رئيس مجمع نمايندگان استان همدان با تأکید بر اینکه مبارزه با فساد مطالبات مردم است، گفت: از دستگاه‌های نظارتی راضی نیستیم.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، امیرخجسته پنجشنبه 18 مرداد در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان همدان، با اشاره به وجود 30 دستگاه نظارتی در کشور درخواست كرد: دیوان محاسبات مبارزه با فساد را در رأس امور قرار دهد.

وي با اشاره به اینکه دیوان محاسبات و کمیسیون اصل 90 بازوی نظارتی مجلس هستند، افزود: 30 دستگاه نظارتی داریم اما از دستگاه‌های نظارتی راضی نیستیم.

رئیس مجمع نمایندگان استان همدان افزود: مبارزه با  فساد و رانت مطالبات مردم است و مجلس، قوه قضائیه و دولت باید ورود کنند و مبارزه با فساد را در رأس امور قرار دهند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز دیوان محاسبات مشاور مدیران شده است‌، اظهار کرد: دیوان محاسبات مشاور باشد و به مدیران راهکار بدهد.

خجسته با تأکید بر اینکه شفاف‌سازی باید در رأس کار باشد، از دیوان محاسبات خواست سراغ دانه‌درشت‌ها و غارتگران بیت‌المال باشد.

وی با يبان اينكه همدان تجربه تلخ عدم وحدت بین مدیران و نمایندگان را داشت و در مقطعی متضرر شد، تصریح کرد: امروز با همدلی و وحدت بین مسئولان استان در شرایط تحریم خوب عمل شده و شیرینی وحدت خدمات ارزنده به مردم شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: