• پنجشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 975-10897-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : گفتگو

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس:

خبرنگاران نگاه توسعه‌ای به اصلاح سبک زندگی داشته باشند

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شواری اسلامی گفت: عرصه خبر و خبررسانی یکی از مقدس ترین وظایف است و با نگاه توسعه ای و اصلاح سبک زندگی، یکی از بهترین ظرفیت هاست.

حجت الاسلام و المسلمین احد آزادیخواه در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار كرد: با توجه به اینکه شبکه انتقال اخبار در صدر اسلام بوده، در حال حاضر خبرنگار می تواند با قلم فرسایی خود کاری کند که روند رو به رشد حکومت اسلامی مشهودتر باشد و دست اجانب و بدخواهان را کوتاه کند.

وي ادامه داد: خبرنگار می تواند امنیت، آرامش، توسعه و رونق اشتغال و معیشت را بهتر از گذشته در جامعه ایجاد کرده و با انتقال صحیح اخبار و تحلیل هوشمندانه وقایع آینده ای روشن را برای مدیریت کشور ترسیم کند.

نماینده مردم ملایر در خانه ملت با بیان اینکه خبرنگار می تواند مردم را برای آینده روشن تر مهیا و امیدوار کند و از ظرفیت های پیدا و پنهان جامعه بهترین و طلایی ترین فرصت ها را برای مدیران مهیا سازد، افزود: خبرنگاران باید درباره آسیب ها، نقاط ضعف و تهدیدها بازدارندگی ایجاد کنند.

وی با بيان اينكه فعالان این عرصه باید از غافلگیری مدیران جلوگیری کرده و این توان و ظرفیت در نوک قلم خبرنگار نهفته است، گفت: در شرایطی که در آماج حمله های خبری و رسانه ای دنیا هستیم، حرکت خبرنگاران عملا در خط مقدم جبهه فرهنگی و اطلاع رسانی است که این خط قداست ویژه ای دارد و هم اکنون در جامعه مشهود است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: