• پنجشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۵
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 975-10997-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

وقوع حریق در جنگل های مجاور دانشگاه آزاد ملایر

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر گفت: طی تماس تلفنی توسط یکی از شهروندان به مرکز ۱۲۵ مبنی بر آتش سوزی در جنگل های مجاور دانشگاه آزاد ملایر و پایین تر از رستوران کوروش، به محض اطلاع سریعاً سه اکیپ از خودروهای سنگین همراه آتش نشانان با تجهیزات کامل به محل حریق اعزام شدند.

وحید جوادی در گفت وگو با ایسنا، منطقه همدان، افزود: نیروها به محض رسیدن به محل با رعایت اصول ایمنی، اقدام به شروع عملیات کردند، حریق آنقدر زیاد بود که در چند نقطه مختلف در جنگل مشاهده شد و برای اطفای آن از مرکز عملیات تقاضای نیروی کمکی شد.

وی با بیان اینکه مجدداً سه دستگاه خودروی عملیاتی در مج مجموع به تعداد ۲۰ آتش نشان در محل حادثه حضور به امر رساندند، اظهارکرد: به علت وسعت وحجم زیاد شعله آتش در نقاط مختلف نیروها به چند تیم تقسیم و در نقاط حساس حریق مشغول اطفای حریق شدند که خوشبختانه مدیریت به موقع، مانع از ادامه آتش به نقاط حساس پارک شد.

جوادی با اشاره به اینکه با توجه به حجم شعله آتش در چند نقطه علت آتش سوزی عمدی بوده است، خاطرنشان کرد: عملیات پس از ۲ ساعت به اتمام رسید و خسارت وارده فقط علف هرز بوده و که با تلاش آتش نشانان هیچ گونه ای از درختان دچار حریق نشده است.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر گفت: در این حادثه سازمان سیما و منظر، خدمات شهری به اتفاق نیروها و مدیران آنها و کارشناسان فرمانداری، رئیس منابع طبیعی، رئیس هلال احمر در محل حضور داشته و در اجرای عملیات مساعدت کردند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: