• پنجشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 975-11097-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

جشنواره آگر؛ رخداد هنری ماندگار در حوزه فیلم و عکس کشور

معاون سیاسی، اجتماعی فرمانداری شهرستان ملایر با بیان اینکه برگزاری جشنواره "آگر"، رخداد هنری ماندگار در حوزه فیلم و عکس کشور است، گفت: شصتمین جشنواره منطقه‌ای فیلم و عکس سینمای جوان "آگر" با حضور 11 استان کشور از تاریخ 15 تا 18 شهریور در ملایر برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، سعید کتابی پنجشنبه 18 مرداد ماه جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره فیلم و عکس" آگر" در ملایر، افزود: ملایر با ظرفیت‌های بالایی که دارد قطعاً توان انجام جشنواره‌های متعدد کشوری را داراست.

وی با بیان اینکه اهمیت کارهای هنری و فرهنگی بسیار بالاست و این‌گونه فعالیت‌ها نیز کمتر از فعالیت‌های عمرانی در جامعه نیست، ادامه داد: کارهایی که سطح فرهنگ جامعه را ارتقاء می‌بخشد، زمینه ‌ساز توسعه همه‌ جانبه کشور است.

کتابی ملایر را به لحاظ فرهنگی از شهرستان‌های تأثیرگذار در استان و کشور دانست و بیان کرد: این شهرستان از لحاظ فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی بسیار فعال و پرکار بوده و نمونه آن انجام جشنواره‌های متعدد در طی چند سال گذشته است.

کتابی تصریح کرد: شهرستان ملایر ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های خوبی دارد که باید روی آن‌ها بیشتر کار شود و وجود و حضور هنرمندان ملایری در این جشنواره نیز نقاط قوت شهرستان است.

معاون تصریح کرد: شصتمین جشنواره منطقه‌ای فیلم و عکس "آگر" شامل بخش‌های جانبی متنوع و تأثیرگذاری است که برخی از آن‌ها به معرفی پتانسیل‌های شهرستان ملایر می‌پردازد.

وی با اشاره به اینکه جشنواره مبل و منبت تا 8 شهریور در شهرستان ادامه دارد، افزود: شهرستان با آمادگی کامل به استقبال جشنواره فیلم و عکس می رود کامل به استقبال جشنواره فیلم و عکس خواهد رفت و در این زمینه هیچ‌گونه مشکلی نداریم.

کتابی در بخش دیگری از سخنانش به رویداد 2018 اشاره و اظهارکرد: وجود رویدادها و جشنواره‌های مختلف در استان و شهرستان ملایر باعث می شود تا این شهرستان هرچه‌ بهتر به مردم اقصی نقاط کشور معرفی و باعث توسعه شهرستان و رونق اقتصادی و گردشگری می شود.

وی با تأکید بر اینکه این جشنواره باید متناسب با شأن و جایگاه شهرستان برگزار شود، خاطرنشان کرد: شهریورماه در ملایر جشنواره‌های متعددی برگزار می شود و می‌توان ملایر را "شهر جشنواره‌ها" ناامید که در بالا بردن روحیه نشاط اجتماعی بسیار مؤثر است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: