• دوشنبه ۲۲ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 975-13297-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : گفتگو

در صورت تأیید نهایی اجرا می‌شود؛

برنامه دانشگاه آزاد اسدآباد برای تولید و بسته‌بندی میوه‌های خشک

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسدآباد از ارائه طرح و برنامه این واحد دانشگاهی برای تولید و بسته‌بندی میوه‌های خشک خبر داد.

محمدقربان مهری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: در راستای طرح اقتصادی دانش‌بنیان واحد دانشگاهی اسدآباد به علت وجود زمین‌های کشاورزی و باغات و تنوع میوه‌های مختلف در این شهرستان بر آن شد تا این طرح اقتصادی را برای دانشگاه آزاد اسلامی اسدآباد ارائه دهد.

وی با بیان اینکه «میوه‌های خشک و بسته‌بندی آن» عنوان طرحی است که به هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان ارائه شده است، افزود: این طرح اقتصادی دانش‌بنیان در صورت نهایی‌شدن برای ارسال محصول به بازار اجرا خواهد شد.

مهری همچنین خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی اسدآباد در راستای درآمد غیرشهریه‌ای با اداره برق نیز تفاهم‌نامه‌ای برای ارزیابی عملکرد این اداره با استفاده از دانشجویان واحد دانشگاهی اسدآباد منعقد کرده است.

وی با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی این دانشگاه نیز تصریح کرد: این واحد دانشگاهی بهترین و بیشترین فعالیت‌های فرهنگی را به اذعان مسئولان ارشد شهرستان داشته که راهیان‌نور، اردوی جهادی، مراسم اربعین، کارگاه‌های فرهنگی، حوزه‌های IT و چندین کارگاه مبارزه با موادمخدر و نحوه آشنایی با موادمخدر را از جمله این برنامه‌های فرهنگی می‌توان برشمرد.

مهری همچنین با اشاره به نارضایتی دانشجویان از فضای ساختمان آموزشی واحد دانشگاه آزاد اسلامی اسدآباد اظهار کرد: با توجه به نقل و انتقالاتی که در ایام تابستان برای جابجایی ساختمان آموزشی این واحد دانشگاهی انجام گرفت، در فضای جدید، فضایی بزرگتر و بهتر از ساختمان قبل درنظر گرفته شده و رضایتمندی دانشجویان را فراهم کرده‌ایم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: