• شنبه ۱۰ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 976-1093-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

وزیرعلوم در همدان:

منتظر اعلام تصمیم بانک مرکزی درباره تأمین ارز دانشجویی هستیم

وزیر علوم  با اشاره به اینکه باتغییر رویکردی که بانک مرکزی در رابطه با تأمین ارز دانشجویی داشته منتظر تصمیم نهایی  و اعلام آن هستیم، گفت: دانشجویانی که روال تحصیل آنها درست است نگران تأمین ارز نباشند.

دکتر منصور غلامی در گفت‌و گو با ایسنا، منطقه همدان، اظهارکرد: در مورد ارزدانشجویی در 6 ماه اول با همکاری بانک مرکزی مشکلی  نداشتیم، مگر اینکه به علت کندی روال تأمین ارز و تعداد زیاد درخواستها کمی تأخیر داشته اما با تغییر رویکردی که بانک مرکزی در رابطه با تأمین ارز دانشجویی داشته منتظر تصمیم نهایی  و اعلا م آن هستیم.

وی افزود: امیدواریم تصمیم نهایی هر چه سریع  اعلام شود چون مطلب قطعی در دست نداریم اما قطعاً دانشجویانی که روال تحصیل آنها درست و از طریق مراکز مورد تأیید وزارت علوم انجام گرفته نباید نگران تأمین ارز خود باشند.

وی دررابطه با تمهیداتی که دولت برای تأمین ارز دانشجویی دانشجویان در نظر گرفته است، اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: بانک مرکزی باید تصمیم خود را در رابطه با این ارز اعلام کند ولی ما در درخواست و نیازهای خود را اعلام کردیم ومنتظر اعلام آنها هستیم.

 وزیر علوم علت  این وقفه در رابطه با تأمین ارز دانشجویی تغییر ریاست بانک مرکزی اعلام کرد و افزود: با تغییر رئیس بانک مرکزی کمی درتأمین این ارزهای دانشجویی وقفه افتاد و با تأخیر صورت گرفت چرا که هررئیس جدید سیاست‌ها و برنامه‌های خود را دارد و پیگیری می‌کند امیدواریم که هر چه  زودتر پاسخگوی نیازها و درخواست‌ها باشند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: