• شنبه ۱۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 976-1392-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی:

مردم در مراسم سالگرد انقلاب حضوری موثر داشته باشند

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با متفاوت شمردن شرایط سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سالجاری نسبت به سال‌های گذشته مطرح کرد: اینک در حال عبور از استثنایی‌ترین مقطع تاریخی بشری هستیم و در این شرایط حفظ نظام اسلامی از واجبات است.

به گزارش ایسنا منطقه همدان، نصرت‌الله لطفی شنبه 17 شهریور در ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان همدان، با بیان اینکه دفاع از دستاوردهای نظام انقلاب اسلامی ضروری است، گفت: ظرفیت‌های بالایی برای دفاع از دستاوردهای نظام انقلاب اسلامی داریم و نیازی برای توجیه کردن وجود ندارد و به‌همین علت باید شکرگزار خداوند باشیم.

وی با اشاره به شرایط اقتصادی موجو در کشور خاطرنشان کرد: این شرایط یک آزمایش الهی برای مسئولان است و امروز نیاز ما برای عبور از این شرایط وجود وحدت و همدلی است تا بتوانیم از این پیچ تاریخی به سلامت عبور کنیم.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان اینکه هدف آمریکا از فشار بر ایران سلطه بر دهکده جهانی است، اظهار کرد: هدف آمریکا تنها از سلطه بر غرب ‌آسیا ممکن می‌شود و به همین علت قصد دارد سلطه ایران در منطقه را از بین ببرد.

وی با بیان اینکه استکبار قصد دارد با ایجاد شکاف بین مردم و نظام و بر هم‌زدن قدرت ایران در منطقه به ریاست دهکده‌جهانی برسد، به آسیب‌های موجود در جامعه اشاره و بیان کرد: گرانی و بیکاری از آسیب‌های موجود در جامعه هستند که باعث شده تا دشمن از این موارد سوءاستفاده کند.

لطفی با بیان اینکه تعداد زیادی از افراد جامعه درکی از انقلاب و دفاع مقدس ندارند، افزود: بیش از 80 درصد جمعیت کنونی دوران انقلاب را درک نکرده‌ چرا که در آن دوران زندگی نکرده‌اند همچنین 51.5 درصد از جمعیت کنونی کشور نیز درک درستی از شرایط کشور در دوران دفاع مقدس ندارند.

وی با تأکید بر مردمی برگزار شدن مراسم سالگرد انقلاب اسلامی، اظهار کرد: مردم در این مراسم باید حضور موثر داشته باشند که این حضور نیازمند آگاهی مردم از دستاورد و کارنامه 40 ساله انقلاب است.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اعلام وظیفه برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: وظیفه برگزاری این مراسم به عهده دوستان در دفاتر شورای انقلاب اسلامی است.

در پایان قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی حکمی به امضای آیت‌الله جنتی، رئیس مجلس خبرگان رهبری برای برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به آیت‌الله طه‌محمدی، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه همدان تقدیم شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: