• یکشنبه ۱۸ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 976-1792-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

فرمانده سپاه همدان:

دانشجویان صدای رسای انقلاب هستند

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با تأکید بر اینکه دانشجویان صدای رسای انقلاب اسلامی هستند، گفت: دانشجویان باید فریاد بکشند و بعضی از مشکلات را بگویند. ما اکنون مشکل اقتصادی داریم اما مهمتر این است که مردم را پای کار بیاوریم که خودشان مقابل این تهاجم جدید بایستند و بخشی از این پای کار آوردن مردم برعهده دانشجویان است.

سردار مظاهر مجیدی درحاشیه رزمایش بزرگ اقتدار عاشورایی سپاه محمد سول‌الله(ص) شهرستان تویسرکان در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، تأکید کرد: آنچه طی گذشت 40 سال از عمر انقلاب تجربه کردیم این است که هر جا تهدیدات دشمن زیاد می‌شود خود مردم در یک حرکت خودجوش پای کار می‌آیند و اگر دشمن تا کنون موفق نشده علیه انقلاب کاری انجام دهد به علت همین حرکت خودجوش مردم بوده است.

مجیدی افزود: در زمان دفاع مقدس وقتی دشمن احساس کرد جمهوری اسلامی در حال پیروزی است، ارتش عراق را در حرکتی به‌روز کرد و وقتی مردم احساس کردند دشمن دارد این کار را می‌کند به میدان آمدند و این طرح با شکست مواجه شد که نمونه بارز آن عملیات مرصاد بود به طوریکه وقتی با رزمنده‌ها مصاحبه شد اعلام کردند که نخستین‌بار است به جبهه آمده‌اند.

فرمانده سپاه همدان با اشاره به نقشه دشمن در جنگ اقتصادی گفت: پای کار آمدن مردم می‌تواند این حربه دشمن را نیز نقش بر آب کند و همانطور که حضرت آقا فرمودند که من آینده را  روشن ‌می‌بینم، این آینده واقعا روشن است.

وی با بیان اینکه شهدا خون‌بهای انقلاب هستند، خاطرنشان کرد: 300 هزار شهید از ابتدای جنگ تحمیلی تا کنون داشتیم که وقتی به اقشار شهدا فکر می‌کنیم با چیزهای عجیبی مواجه می‌شویم، 17 هزار شهید ترور داریم و این اتفاق جز به دست آقایانی که الان در فرانسه با رؤسای فرانسوی بحث می‌کنند و به زعم باطل خود معتقدند که نظام جمهوری اسلامی ایران تا چند ماه دیگر بیشتر برپا نیست، اینها همان‌هایی هستند که بارها و بارها از مردم و نظام ایران شکست سنگینی خورده‌اند.

مجیدی تصریح کرد: 36 هزار شهید دانش‌آموز داریم و آنهایی که می‌گویند نسل چهارم از نظام جدا شده‌اند باید بدانند که همین نسل چهارمی‌ها اگر لازم باشد از جان خود برای حفظ نظام جمهوری ایران می‌گذرند مانند شهید حججی‌ و شهید شوحانی که از نسل سوم و چهارم انقلاب بودند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: