• یکشنبه ۲۵ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 976-12097-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : گفتگو

مدیر آموزش و پرورش ملایر خبر داد؛

به‌کارگیری نیروهای متوسطه اول و دوم در قالب معلمان ابتدایی

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملایر با بیان اینکه 760 معلم در دوره ابتدایی برای سالتحصیلی جدید سازماندهی می‌شوند، گفت: با توجه به افزایش ورودی در پایه اول ابتدایی و نیازهایی که وجود دارد، امسال علاوه بر آموزگاران از نیروهای متوسطه اول و دوم نیز برای اینکه در اول مهر کلاسی بدون معلم نباشد، استفاده می‌کنیم.

هادی سلگی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، افزود: همه تلاش‌ها به گونه‌ای انجام شده است که همکاران مدرسه مورد نظر خود را تا حد ممکن انتخاب کنند.

وی با بیان اینکه سازماندهی نیروهای ابتدایی در دو روز انجام شده در ضمن آموزگاران پایه اول و چهارم توسط مدیران مدارس انتخاب می‌شوند، ادامه داد: به منظور رفاه حال والدین و تأمین لوازم‌التحریر مورد نیاز دانش‌آموزان، نمایشگاه نوشت‌افزار در جنب مدرسه شهید رجایی ملایر دایر شده است.

سلگی خاطرنشان کرد: نمایشگاه نوشت‌افزار ایرانی تا 31 شهریورماه دایر است و در این نمایشگاه اقلام مختلف نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر ویژه دانش‌آموزان تمامی دوره‌های تحصیلی عرضه شده همچنین اقلام همه تولید داخل بوده و با قیمت 10 تا 15 درصد کمتر از بازار به فروش می‌رسد.

مدیر آموزش و پرورش ملایر در بخش دیگری از سخنانش گفت: از آغاز تعطیلات تابستان تا کنون 14هزار و 900 نفر روز مسافر در پایگاه‌ اسکان فرهنگیان ملایر پذیرش شده‌اند.

سلگی افزود: در این مدت 14 هزار و 900 نفر در قالب هزار و 550 خانوار میهمان فرهنگی در مدارس اسکان‌پذیر آموزش و پرورش ملایر اقامت داشته‌اند که با توجه به برگزاری جشنواره مبل و منبت در ملایر تعداد زیادی از میهمانان در این ایام پذیرش شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه پذیرش خانواده‌های فرهنگی و مسافران در پایگاه‌های اسکان فرهنگیان تا 25 شهریورماه ادامه دارد، خاطرنشان کرد: در ایام برگزاری جشنواره مبل و منبت که اسکان میهمانان از 30 مرداد تا 9 شهریور ادامه داشت، تعداد 3 هزار و 560 نفر روز مسافر در قالب 353 خانوار در پایگاه اسکان فرهنگیان ملایر پذیرش شده‌اند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: