• یکشنبه ۲۵ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 976-7391-5
  • خبرنگار : 81115
  • منبع خبر : گفتگو

مدیرکل بنیاد شهید همدان:

مدیری برای افزایش درصد جانبازی به بنیاد شهید مراجعه نکرده است

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان درباره مراجعه برخی مدیران به بنیاد شهید برای افزایش درصد جانبازی در پی تصویب قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در سازمان‌های دولتی، گفت: در استان همدان مدیری برای افزایش درصد جانبازی به بنیاد شهید مراجعه نکرده است.

ناصر عارف در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با بیان اینکه در استان همدان تعداد مدیران جانباز و درصد جانبازی آنها مشخص نیست، اظهار کرد: آماری از مدیرانی که جانباز بوده و به مرحله بازنشستگی رسیده‌اند، در دست ندارم.

وی تصریح کرد: تا کنون مدیری که بازنشسته شده و بخواهد درصد جانبازی خود را افزایش دهد، به بنیاد شهید مراجعه نکرده است.

عارف با اشاره به کمیسیون پزشکی در زمینه تعیین درصد جانبازی، خاطرنشان کرد: اعضای کمیسیون پزشکان متخصصی هستند که براساس دستورالعمل میزان آسیب‌دیدگی در جنگ را مشخص می‌کنند و از کسی توصیه نمی‌پذیرند.

وی با بیان اینکه در سال گذشته 10 مرحله کمیسیون پزشکی در استان همدان برگزار شد، عنوان کرد: در سالجاری 2 مرحله کمیسیون برگزار شده است و هر بار 200 نفر در کمیسیون حضور داشتند.

به‌گزارش ایسنا؛ در پی تصویب قانون منع به‌کارگیری مدیران بازنشسته در سازمان‌های دولتی در روزهای گذشته، در فضای مجازی اخباری مبنی بر اینکه مدیران بازنشسته برای افزایش درصد جانبازی خود به ۵۰ درصد، در حال لابی گسترده و فشار به مسئولان بنیاد شهید هستند تا دوباره با داشتن جانبازی ۵۰ درصد دوباره قانون را دور زده و بدنه مدیریتی کشور حضور داشته باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: