• یکشنبه ۲۵ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-6590-5
  • خبرنگار : 8112
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

کمک 1.5 میلیاردی همدانی‌ها در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها

مدیرکل کمیته امداد استان همدان گزارشی از کمک‌های جمع‌آوری‌شده در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها در استان ارائه داد و گفت: نیکوکاران استان همدان در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها در سال 97، یک میلیارد و 503 میلیون تومان به نیازمندان کمک کرده‌اند.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، پیمان ترکمانه با بیان اینکه امسال نیز مانند سال‌های گذشته نیکوکاران در جشن عاطفه‌ها پذیرای دل‌های خسته بودند و لبخند را بر لب‌های خشکیده نیازمندان جاری کردند، ادامه داد: در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها که 15 و 16 شهریورماه امسال برگزار شد، یک میلیارد و 503 میلیون تومان جمع‌آوری‌شده است.

وی با اشاره به اینکه 326 میلیون تومان از کمک‌ها به‌صورت نقدی و یک میلیارد و 177 میلیون تومان به‌صورت غیر نقد پرداخت‌شده است، افزود: این کمک‌ها به دست 20 هزار دانش‌آموز و سه هزار دانشجو نیازمند در استان همدان قبل از آغاز سالتحصیلی خواهد رسید.

ترکمانه با بیان اینکه امسال کمک‌ها با 9 درصد رشد همراه بوده است، عنوان کرد: در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها در سال گذشته یک میلیارد و 385 میلیون تومان جمع‌آوری‌شده بود.

وی خاطرنشان کرد: خیران می‌توانند از طریق شماره‌حساب ۰۱۰۹۵۰۰۹۵۰۰۰۵ و شماره کارت ۶۶۷۲-۹۹۶۹-۹۹۱۸-۶۰۳۷ بانک ملی و همچنین پرداخت اینترنتی از طریق سایت کمیته امداد به آدرس epay.emdad.org برای کمک به نیازمندان اقدام کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان همدان در پایان همچنین به پرداخت از طریق تلفن همراه با شماره‌گیری آنی پرداخت کمیته امداد #۰۸۱*۸۸۷۷* با تلفن همراه و استفاده از اپلیکیشن موبایل سنا و سکه نیز اشاره کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: