• چهارشنبه ۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-493-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

تعطیلی استخر دانشگاه بوعلی

مسئول روابط عمومی دانشگاه بوعلی‌سینا با اشاره به تعطیلی استخر دانشگاه گفت: مشکل استخر دانشگاه بوعلی ظرف یک هفته تا 10 روز آینده برطرف خواهد شد.

محمود محمدی‌فیض در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، درباره مشکل بسته شدن استخر دانشگاه بوعلی، اظهار کرد: استخر دانشگاه به علت مشکلاتی که در آب این مجموعه به وجود آمده بود، تعطیل شده است.

وی افزود: از آنجایی‌که سلامت دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه برای مجموعه بسیار حائز اهمیت است، از این‌رو با تعطیلی استخر به دنبال برطرف کردن مشکل و تعدادی تعمیرات در این مجموعه هستیم.

مسئول روابط عمومی دانشگاه بوعلی‌سینا با بیان اینکه مسئولان دانشگاه به دنبال برطرف کردن نواقص مجموعه در اولین فرصت ممکن هستند، تأکید کرد: آلودگی آب مشکلی است که به راحتی نمی‌توان از آن گذشت، از این‌رو تا برطرف نشدن این مشکل نمی‌توان اجازه استفاده از استخر را داد.

به گزارش ایسنا؛ استخر دانشگاه بوعلی‌سینا در 11 مردادماه بعد از حدود 50 روز تعطیلی و انجام تعمیرات، اصلاحات و بازسازی در بخش‌‎های مختلف شامل بازسازی و رفع نشتی استخرهای کوچک و بزرگ و حوضچه آب‌سرد ، تعمیرات اساسی و سیستم تصفیه آب استخر و جکوزی، تعمیرات اساسی و بازسازی کلی سیستم‌های گرمایش و نیز تعویض کامل لوله‌کشی ورود و خروج ، تصفیه و گرمایش استخرها  در موتورخانه توسط سه پیمانکار مختلف تحت نظارت مدیریت سبز، فنی و نظارت بر طرح‌های عمرانی دانشگاه و به مدیریت دکتر نعمتی، معاونت اجرایی مدیریت سبز، فنی و نظارت بر طرح‌های عمرانی دانشگاه با حضور رئیس دانشگاه و معاونان وی مورد بهره‌برداری مجدد قرار گرفته بود اما مجددا در 20 شهریورماه این استخر تعطیل شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: