• چهارشنبه ۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-192-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرمانده سپاه همدان:

سخنان رئیس جمهور قابل قدردانی است

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان این که سخنان رئیس جمهور قابل قدردانی است، گفت: رئیس جمهور در سخنرانی دیشب دو موضوع فلسطین و افشای چهره واقعی آمریکا را به خوبی بیان کرد که آنها به هیچ عنوان قابل اعتماد نیستند.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، سردار مظاهر مجیدی شامگاه چهارشنبه در رزمایش میز خدمت و حضور مدیران کل استان و روابط عمومی های استان همدان، اظهار کرد: رزمایش محمد رسول الله(ص) 2 به مدت یک ماه است که در استان همدان آغاز شده و دارای سه محور اساسی بوده است.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده توسط بسیجیان در سطح استان و شهرستان، عنوان کرد: بسیج کارگری با طرح شیفت ایثار که مورد استقبال کارگران و مدیران قرار گرفت و وفاق و همدلی زیادی در این بین به وجود آمد.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان بیان کرد: طرح هرکاسب یک دانش آموز، طرح موفق دیگری بود که طبق این طرح 100 هزار کاسب 100 هزار دانش آموز نیازمند را شناسایی و حمایت می کند.

وی افزود: به دنبال تجلی کردن یادوخاطره جبهه های دفاع مقدس در استان همدان بودیم که حضور مدیران کل در این طرح، یادآور دوران دفاع مقدس است.

مجیدی عنوان کرد: دشمن توان خود را برای ایجاد فاصله بین مسئولان و مردم به کار گرفته است که خدمات رسانی به مردم، باعث باطل شدن این نقشه دشمنان خواهد شد.

وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب تابستان امسال، برنامه های زیادی برای خود برنامه ریزی کرده بودند، اظهار کرد: در این 40 سال گذشت از انقلاب، خداوند آزمایشات زیادی بر سر راه مردم ما قرار داد و هرجا ما صادقانه وارد شدیم، مکر و حیله دشمن به خودش بازگشت.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان تصریح کرد: در طول سالیان دراز، هرجا که به مشکلی برخوردیم با توسل و عنایت به درگاه ائمه اطهار(ع) مشکلات را پشت سر گذاشتیم.

وی تاکید کرد: در دوران دفاع مقدس هنگامی که رزمندگان ما با کمبود تجهیزات مواجه شدند، با خودباوری و توکل به نیروهای خودی، توانستند هشت سال دفاع مقدس را مقتدرانه پیروز شوند.

مجیدی افزود: اگر به درون خود برگردیم و با کمک مردم و وحدت مسئولان، این مرحله را با موفقیت پشت سر خواهیم گذاشت.

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان همدان نیز گفت: این حرکت آغازی برای تعامل مدیران سطوح اجرایی با مردم است.

سیداسکندر صیدایی افزود: در گزارش ها و تحلیل های فضای بین الملل، به شرایط حساس حال حاضر کشور که همانند دوران انقلاب است، خواهیم رسید.

وی عنوان کرد: ابرقدرت های جهانی با مجموعه های دست نشانده منطقه دست به دست هم دادند تا در مقابل نظام قرار بگیرند اما در ایام مختلف ثابت شد که این نظام در اعماق وجود مردم جای دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: