• پنجشنبه ۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-492-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده همدان:

اقتصاد و معیشت را مدیریت کنید

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: در جنگ اقتصادی به کسانی که به مردم رحم نمی کنند، رحم نکنید و اقتصاد و معیشت را مدیریت کنید‌.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، امیر خجسته پیش ازظهر پنجشنبه در آئین بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی استان همدان، با اشاره به رشادت ها و دلاورمردی های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس، اظهار کرد: در طول هشت سال دفاع مقدس ۲۴۰ هزار شهید، ۹۰۰ هزار جانباز و ۵۴ هزار آزاده در راه اعتلای کشور تلاش کردند.

وی با بیان اینکه در جنگ عراق یک وجب از خاک ایران از دست نرفت، تاکید کرد: در هشت سال دفاع مقدس، دشمن با همه توان خود با وجود تحریم های ایران، حمله کرده بود اما به لطف خدا از این امتحان نیز عبور کردیم.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: در جنگ اقتصادی امروز که نبردی ناجوانمردانه است که از قبل شروع شده بود و امروز با قدرت در حال پیشروی هستند.

وی تاکید کرد: دشمن با اخلال در بازار و معیشت مردم، اقتصاد ما را مورد هدف قرار داده است که به طور قطع ما از این تنگه نیز عبور خواهیم کرد به شرطی که تفکر ما جهادی باشد و اتحاد و وحدت در بین سه قوه وجود داشته باشد.

خجسته افزود: با وجود بازار ملتهب کنونی، باید معیشت مردم را مدیریت کنیم و مردم این انتظار را از ما دارند.

وی خطاب به مسئولان تاکید کرد: اقتصاد، معیشت و جنگ روانی حاکم بر جامعه را به درستی مدیریت کنید.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ما کشور قدرتمندی هستیم به طوریکه در منطقه از لحاظ قدرت نظامی حرف اول را می زنیم و اکنون دشمنان، امنیت ما را از لحاظ اقتصادی مورد هدف قرار داده اند.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی قدم در راه امام حسین(ع) قرار داده است، عنوان کرد: کار امروز ما زینبی که همان فرهنگسازی و مبارزه با شرایط اقتصادی حال حاضر است.

خجسته با بیان اینکه تنها راه نجات از شرایط موجود محکم ایستادن است، تاکید کرد: از مواضع رئیس جمهور در سخنرانی اخیر تشکر می کنیم چرا که خواست مردم و مقام معظم رهبری در سخنرانی ایشان مطرح شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: