• پنجشنبه ۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-592-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار همدان:

اجازه صادرات کالاهای استراتژیک مردم را نمی دهیم

استاندار همدان گفت: به هیچ عنوان اجازه صادرات کالاهای استراتژی مردم را به خارج از کشور نمی دهیم.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، محمدناصر نیک بخت پیش ازظهر پنجشنبه در آئین بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی استان همدان، با محکوم کردن عملیات تروریستی در اهواز، اظهار کرد: این حرکات تروریست ها که بااجیر کردن عده ای، کودکان و جانبازان بی دفاع را به رگبار می بندند، از روی ناامیدی و یاس است.

وی حرکت دشمنان در اهواز را برحسب ناتوانی آنان خواند و افزود: دشمنان غافل از این هستند که بااین حرکات، حس وطن پرستی و دین داری مردم ما بیشتر می شود.

استاندار همدان بیان کرد: حماسه سازان ما در دوران دفاع مقدس، به صورت باورنکردنی در دوران دفاع مقدس شگفتی آفریدند و ثمرات این رشادت ها را همواره شاهد هستیم.

وی عنوان کرد: اگر می بینیم که رئیس جمهور در مجامع بین المللی قدرتمندانه جواب ترامپ را به گونه ای می دهد که دنیا در برابر کشور ما تعظیم می کند و در مقابل سخنان رئیس جمهور آمریکا را به سخره می گیرند، به علت لمس و دیدن رشادت ها و حماسه آفرینی های رزمندگان ما در دوران دفاع مقدس است.

نیک بخت تاکید کرد: جهانیان رشادت ها و جانفشانی های رزمندگان ما را در هشت سال دفاع مقدس دیده و سودای جنگ را در ذهن خود نمی پرورانند.

وی تصریح کرد: به لطف خدا و با رهنمودهای مقام معظم رهبری و برنامه ریزی های سران سه قوه از این معبر سخت نیز به راحتی عبود خواهیم کرد.

استاندار همدان بیان کرد: حقانیت ایران در مجامع بین المللی و در بین همه کشورها ثابت شده است.

وی عنوان کرد: تاکید مقام معظم رهبری این است که ما در کشور مشکل تامین معیشت مردم را نداشته باشیم و متاسفانه این ولع یک حالت روانی پیدا کرده است.

نیک بخت تاکید کرد: مردم همدان افراد با تدبیر و آینده نگری هستند پس طوری رفتار نکنید که جامعه دچار روان پریشی شوند و همه به دنبال احتکار مواد غذایی باشند.

وی افزود: با اطمینان خاطر به مردم می گویم که تمام ارزاق مورد نیاز کشور تامین و فراهم است و به لحاظ ارزی هیچ مشکلی در کشور نداریم.

استاندار همدان تصریح کرد: در سال گذشته ۳۰ درصد اعتبارات عمرانی تخصیص یافته بود که امسال این میزان به بالای ۶۰ درصد رسیده است.

وی تاکید کرد: هیچ مشکلی برای تامین مایحتاج عمومی و اساسی مردم نداریم و این ولع فقط روانی است.

نیک بخت بیان کرد: از رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت برای تامین نکردن گوشت مورد نیاز هیئات در روز عاشورا گله کردم چرا که ارزاق مورد نیاز استان، وجود دارد و جای نگرانی وجود ندارد.

وی افزود: از مردم تقاضا دارم که امیدوار باشند و به مسئولان اعتماد کنند چرا که این تحریم ها گذرا بوده و پشتوانه ای ندارد.

استاندار همدان با بیان اینکه دنیا در مقابل ترامپ ایستاده است، بیان کرد: این جو روانی خواسته دشمن است و قول خواهم داد که مشکلات به زودی مرتفع شود.

وی در ادامه به جشنواره شهید رجایی اشاره و عنوان کرد: شهید رجایی الگویی برای مدیران کشور شده است چرا  که ایشان نماد دینداری، ولایتمداری، اخلاص در عمل، باور مردمی و مبارز و خستگی ناپذیر بودند و اینگونه بود که ایشان از معلمی به ریاست جمهوری رسیدند.

نیک بخت تاکید کرد: بیش از پنج ماه مسئولان برای انتخاب برترین های خدمت، زحمت کشیدند که جای خالی اعضای شورای تامین و سازمان بازرسی در این بین دیده می شود.

وی افزود: ما نمی خواهیم ارزیابی ها ساعت محور باشد، بلکه باید محصول محور بوده و بهره وری را افزایش دهیم.

استاندار همدان را استانی پاک و نمونه عنوان و بیان کرد: همدان جزء سه استان برتر کشور در دریافت نکردن رشوه است.

وی با تاکید بر حمایت از سرمایه گذاران و بخش خصوصی، عنوان کرد: شرم بر من استاندار و هر مسئولی که با غرض و بی غرض جلوی کار تولید کنندگان را بگیرد.

نیک بخت اظهار کرد: میزخدمت را تشریفاتی نکنید و در بسیاری از موارد مسئولان پشت این میز بنشینند و یا از کارشناسان خبره و زبده خود در این پست استفاده کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: