• پنجشنبه ۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-2791-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

رئیس سازمان صمت استان همدان مطرح کرد:

پایش 126 کارت بازرگانی در همدان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با اشاره به اینکه واردات کالا به وسیله کارت‌های بازرگانی به صورت مستمر رصد می‌شود، گفت: از ابتدای سال 126 مورد از کارت‌های بازرگانی پایش شده است.

حمیدرضا متین در گفت‌و‌گو با ایسنا، منطقه همدان، با اشاره به اینکه در استان همدان ثبت سفارش پایین بوده است، افزود: تمامی واردات صورت گرفته را بررسی می‌کنیم که در حال حاضر هیچ‌گونه انحراف و سوءاستفاده‌ای از کارت‌های بازرگانی در استان همدان صورت نگرفته است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر حدود 160 مورد کارت بازرگانی در دست پایش است، عنوان کرد: در استان همدان حدود 400 کارت بازرگانی وجود دارد که در سال 96 به دستور وزارتخانه تمامی این تعداد را مورد پایش قرار دادیم به طوریکه از این تعداد حدود 40 مورد به علت نداشتن شرایط لازم ابطال شد.
 
متین با اشاره به اینکه سعی شده با مساعدت وضعیت دارندگان کارت‌های بازرگانی را تکمیل کنیم، اظهار کرد: با در اختیار گذاشتن مهلت 15 روزه، صاحبان کارت‌های بازرگانی فرصت دارند به منظور احیای کارت‌هایشان به سازمان مراجعه کنند، در غیر این‌صورت کارت‌ها باطل می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با اشاره به اینکه کارت‌های بازرگانی در سه نوبت پایش می‌شوند، بیان کرد: کارت‌های بازرگانی در بدو صدور، مجددا برای تمدید و در مواقع ضروری مورد پایش قرار می‌گیرند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: