• پنجشنبه ۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-2891-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معرفی ادارات برتر همدان در جشنواره شهید رجایی

 دستگاه‌های برتر استان در بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی استان همدان شناخته و تقدیر شدند.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، ظهر امروز بیستمین جشنواره شهید رجایی در استانداری همدان برگزار و از دستگاه‌های برتر در این جشنواره تقدیر شد.

در این جشنواره اداره‌کل بهزیستی استان همدان به عنوان دستگاه برتر در مجموع شاخص عمومی و اختصاصی در گروه حمایتی، سلامت و بهداشت شناخته شد.

در گروه زیربنایی شاخص عمومی و اختصاصی اداره‌کل استاندارد استان همدان، در گروه شرکت‌ها، بانک‌ها و بیمه‌ها شرکت آب و فاضلاب شهری استان همدان، در گروه علمی، فرهنگی و آموزشی اداره‌کل آموزش فنی‌وحرفه‌ای استان همدان به عنوان دستگاه‌های برتر انتخاب شدند.

در شاخص‌های اختصاصی و عمومی از گروه عمومی، اجتماعی و قضایی اداره‌کل امور اقتصاد و دارایی استان همدان، در اجرای شاخص عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان و در اجرای شاخص‌های عمومی سازمان جهادکشاورزی استان همدان برتر شدند.

در اجرای شاخص‌های اختصاصی اداره‌کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان، اداره‌کل دامپزشکی استان همدان و اداره‌کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان همدان به عنوان برترین‌های استان شناخته شدند.

دستگاه‌های برتر در بالاترین رشد نسبت به سال گذشته در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی، شرکت آب و فاضلاب روستایی، اداره‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان و اداره‌کل پست استان معرفی شدند.

در اجرای شاخص‌های ویژه نیز سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان، اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، شهرداری همدان و دانشگاه علوم پزشکی همدان به عنوان دستگاه‌های برتر شناخته شدند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: