• چهارشنبه ۱۱ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-993-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

رئیس دانشگاه پیام‌نور همدان:

30 درصد صندلی‌های دانشگاه پیام‌نور همدان خالی است

رئیس دانشگاه پیام‌نور استان همدان گفت: در سالتحصیلی جاری، 2910 نفر در دانشگاه‌های پیام‌نور استان همدان در مقطع کارشناسی پذیرفته شدند.

دکتر صفی‌الله صفایی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: در سالتحصیلی‌جاری 2910 نفر در مقطع کارشناسی در دانشگاه‌های پیام‌نور استان همدان پذیرفته شدند که تا 9 مهرماه، 55 درصد این تعداد در دانشگاه‌ها ثبت‌نام کردند که تا 15 مهرماه مهلت مراجعه پذیرفته‌شدگان وجود دارد.

وی با بیان اینکه 439 نفر نیز در مقطع ارشد دانشگاه‌های پیام‌نور پذیرفته شدند، تصریح کرد: 30  درصد از صندلی‌های دانشگاه پیام‌نور خالی هستند که این مسأله گواه از کم شدن دانشجویان در سطح استان است.

رئیس دانشگاه پیام‌نور استان همدان با تأکید بر اینکه همه رشته‌های دانشگاه متقاضی داشته و رشته بدون متقاضی در پیام‌نور نداشته‌ایم، بیان کرد: از آنجایی که 99 درصد دانشجویان پیام‌نور بومی هستند، این دانشگاه بدون خوابگاه هستند.

وی افزود: در سالتحصیلی‌جاری آزمایشگاه‌ها، سالن ورزشی و ساختمان تحصیلات تکمیلی برای ورود دانشجویان آماده شده است.

صفایی با بیان اینکه در صورت همکاری صندوق رفاه با مشکل کمبود موادغذایی نخواهیم داشت، عنوان کرد: تا 10 روز آینده پیمانکاری برای سلف دانشگاه انتخاب و این خدمت نیز برای دانشجویان برقرار خواهیم کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: