• یکشنبه ۱۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-5791-5
  • خبرنگار : 81115
  • منبع خبر : گفتگو

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان همدان خبر داد:

توزیع 383 تن گوشت منجمد در همدان

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان همدان از توزیع 383 تن گوشت منجمد در 6 ماهه امسال در سطح استان خبر داد و گفت: در 6 ماهه نخست امسال 383 تن گوشت منجمد گوساله و لاشه گوسفندی برای تأمین نیاز مراکز عمده مصرف، مصارف خانوار و همزمان با مناسبت‌ها با هماهنگی کارگروه تنظیم بازار استان توزیع شده است.

ابولفضل اینانلو در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: گوشت گوسفندی به صورت لاشه سرد توزیع شده و ذخیره‌سازی حدود 276 تن گوشت منجمد گوساله در 6 ماهه امسال محقق شده است.

وی با بیان اینکه بیش از 2752 تن مرغ منجمد در سردخانه‌های استان ذخیره‌سازی شده است، تصریح کرد: همچنین در 6 ماهه امسال 920 تن گوشت مرغ منجمد برای مصارف خانوار و مراکز پرمصرف در استان توزیع شده است.

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان همدان ادامه داد: در راستای حمایت از مرغداران استان در 6 ماهه امسال حدود 290 تن مرغ منجمد از محل تولیدات استان خریداری و ذخیره شده است.

وی یادآور شد: 8057 تن نهاده‌های دامی شامل ذرت، جو و کنجاله سویا در قالب برنامه‌های حمایتی از تولیدکنندگان و تهاتر با تحویل گوشت مرغ به تشکل‌ها و تولیدکنندگان بخش دام و طیور استان تحویل و مقدار 16 هزار 184 تن ذخیره‌سازی نهاده‌های دامی صورت گرفته است.

اینانلو در پایان خاطرنشان کرد: خریدوفروش نهاد‌ه‌های یاد شده به قیمت‌های مصوب دولتی و مشمول یارانه است که برای حمایت از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان استان انجام شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: