• یکشنبه ۱۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 977-8097-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

در استقبال از زائران اربعین انجام می‌شود؛

راه‌اندازی 6 ایستگاه صلواتی در اسدآباد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اسدآباد از راه‌اندازی 6 ایستگاه صلواتی در این شهرستان  در استقبال از زائران اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، یزدان آزرمی در ستاد اربعین شهرستان اسدآباد، با اعلام این خبر افزود: از این تعداد ایستگاه صلواتی 3 ایستگاه برای رفت و 3 ایستگاه صلواتی برای برگشت زائران اربعین حسینی درنظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: ایستگاه صلواتی شهید قهاری در گردنه اسدآباد، خیمه الزهرا در پارک ملت و سیدالشهدا  در جنت‌آباد ایستگاه‌های پیش‌بینی شده برای رفت و ایستگاه صلواتی شهید قهاری گردنه، سیدشهدا در جنت‌آباد و شهید همدانی و شهدای اسدآباد در میدان آزادگان ایستگاه برگشت پیش‌بینی شده برای استقبال از زائران اربعین در این شهرستان خواهد بود.

آزرمی همچنین از تشکیل 15 کمیته در ذیل ستاد اربعین این شهرستان خبر داد و تصریح کرد: کمیته‌های بهداشت و درمان، فرهنگی و آموزشی، عمرانی و زیرساختی، حمل و نقل و انرژی، اطلاع‌رسانی، ایمنی و حوادث، امنیتی و انتظامی، امدادونجات، نظارت و بازرسی و کمیته مردمی از جمله کمیته‌های تشکیل شده در ذیل ستاد اربعین این شهرستان هستند.

وی با بیان اینکه ستاد اربعین حسینی با کمک کمیته‌های تشکیل شده یک ستاد تسهیل‌گر و پشتیبانی‌کننده ایستگاه‌های صلواتی در ابعاد مختلف خواهد بود، خاطرنشان کرد: در حال حاضر حکم ابلاغی و مجوز مسئولان ایستگاه‌های صلواتی شهرستان برای فعالیت و راه‌اندازی ایستگاه‌های پیش‌بینی شده صادر شده است.

معاون فرماندار اسدآباد با اشاره به اینکه با تأکید استان باید از پراکندگی و افزایش ایستگاه‌های صلواتی به علت ارتقاء کیفیت خودداری شود، یادآور شد: در صورتی‌که افرادی بخواهند در ذیل ستاد اربعین فعالیت کرده و متقاضی راه‌اندازی ایستگاه صلواتی با مجوز رسمی به غیر از ایستگاه‌های صلواتی پیش‌بینی شده باشد باید با هماهنگی لازم تلفیقی عمل شود در غیر این‌صورت ممکن نخواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: