• دوشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 977-8697-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : گفتگو

مدیر اداره بنیاد مسکن اسدآباد:

تمام مساکن روستایی اسدآباد تا سال 1400 صاحب سند مالکیت می‌شود

مدیر اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اسدآباد گفت: بر اساس پیش‌بینی‌ها تا سال 1400 تمام روستاهای اسدآباد صاحب سند مالکیت خواهند شد.

محمدکرم معصومی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: از 98 روستای اسدآباد در حال حاضر صدور سند مالکیت شهر آجین و 74 روستا ی شهرستان برعهده بنیاد مسکن بوده که از سال 81 تا کنون در همین راستا از 13 هزار قطعه آچار(واحد) 12 هزار جلد سند مالکیت برای مساکن روستایی و شهر آجین صادر و 1000 جلد باقیمانده که در دست اقدام است.

وی با اشاره به در دست اقدام بودن 6 روستای دیگر در راستای صدور سند مالکیت افزود: در صورت همکاری اهالی این روستاها در زمینه تهیه نقشه، صدور سند این روستاها هم انجام می‌گیرد.

معصومی ملاولی، شمس‌آباد، النجه، قاضی‌مردان، چشمه‌علی و شهراب را 6 روستای در دست اقدام برای صدور سند مالکیت برشمرد و اضافه کرد: پیش‌بینی می‌شود هر 98 روستای شهرستان تا سه سال آینده در چشم‌انداز افق 1400 دارای سند مالکیت شوند.

وی با اشاره به مقاوم‌سازی 34 درصد مساکن روستایی اسدآباد تصریح کرد: تا کنون از مجموع 11 هزار و 896 واحد مسکن روستایی شهرستان 4 هزار واحد مسکن روستایی مقاوم‌سازی شده است.

معصومی اظهار کرد: بر اساس آمار موجود از مجموع 13 هزار و 982 خانوار روستایی اسدآباد 11 هزار و 896 خانوار دارای مسکن و 2088 خانوار فاقد مسکن هستند.

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اسدآباد خاطرنشان کرد: این تعداد از خانوارهای فاقد مسکن در سطح روستاهای اسدآباد به صورت خانوارهای مشترک زندگی می‌کنند که این امر حاکی از کمبود بیش از 2 هزار واحد مسکن روستایی در این شهرستان است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: