• دوشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-6591-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

رئیس انجمن صنفی رانندگان همدان:

همدان 50 هزار حلقه لاستیک نیاز دارد

رئیس انجمن صنفی رانندگان شهرستان همدان از بارگیری 500 حلقه لاستیک از منابع سازمان املاک تملیکی برای استان همدان خبر داد و گفت: در دو هفته گذشته تا کنون حدود 2000 حلقه لاستیک وارداتی و تولید داخل به استان همدان تزریق شده است.
هاشم مظاهری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با اشاره به اینکه سهم ناوگان حمل‌ونقل استان به نسبت کشوری 3.7 درصد است، افزود: بر اساس همین میزان لاستیک تولید داخل و وارداتی به استان تعلق می‌گیرد.

وی بیان کرد: وزارت صنعت، معدن و تجارت در زمینه تهیه و توزیع لاستیک با این سیاستی که در 20 روز گذشته در پیش گرفته است کمبود لاستیک مرتفع می‌شود.

مظاهری با اشاره به اینکه نیاز لاستیک استان در 6 ماه آینده حدود 50 هزار حلقه بوده است، اظهار کرد: با تأمین این مقدار لاستیک دیگر استان همدان مشکلی از این بابت نخواهد داشت.

وی ضمن تأکید بر ثبت سفارش‌های صورت گرفته در مهرماه امسال برای واردات لاستیک، گفت: قولی که وزارت صمت داده این است که مشکل کمبود لاستیک مرتفع می‌شود ضمن اینکه مبلغ ثبت سفار‌ش‌های صورت گرفته 200 میلیون دلار است.

رئیس انجمن صنفی رانندگان شهرستان همدان از رانندگان خواست تا با صبوری شرایط ایجاد شده را پشت سربگذارند و خاطر نشان کرد: همکاران شرایطی که به وجود آمده است را با صبوری پشت سر بگذارند چرا که با تلاش مسئولان در این امر در آینده نزدیک این کمبودها نیز مرتفع می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در هیئت دولت برای بحث واردات لاستیک دلار 4200 تومان تعلق گرفته است، ادامه داد: این نشان از عزم مسئولان برای مرتفع‌سازی مشکلات به وجود آمده دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: