• دوشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۱
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 977-8997-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار ملایر:

باید عقب‌ماندگی پرداخت تسهیلات اشتغالزایی در ملایر جبران شود

معاون استاندار و فرمانداری ویژه ملایر با گلایه از عملکرد برخی دستگاه‌های متولی در این شهرستان، گفت: با تمام زحمات و پیگیری‌هایی که کشیده شده اما ملایر همچنان در حوزه پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی در انتهای جدول قرار دارد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، باب‌اله فتحی دوشنبه 16 مهر در کارگروه فرعی اشتغال و سرمایه‌‌گذاری شهرستان ملایر، افزود: شخص رئیس‌جمهور، اعضای هیئت دولت و استاندار همدان تمام توانشان را برای ایجاد اشتغال و پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی گذاشته‌اند و مدیران شهرستانی نیز باید به میدان بیایند و شرایط را برای متقاضیان تسهیل کنند.

وی با اشاره به اینکه اولویت اصلی کشور اشغال است، اظهار کرد: استاندار همدان به‌عنوان نماینده عالی دولت در استان تلاش شبانه‌روزی برای انجام اشتغال در استان دارد و با توجه به دغدغه‌ای که دولت تدبیر و امید برای کار در این حوزه دارد، همه مدیران وظیفه ‌دارند با تمام توان و به‌طور جهادی در این حوزه کار کنند.

فتحی افزود: در شهرستان ملایر در حوزه پرداخت تسهیلات اشتغالزایی عقب‌افتادگی داشته‌ایم که هنوز پس از جلسات و پیگیری‌های متعدد انتظاراتی که در این حوزه داشته‌ایم، برطرف نشده است.

وی با انتقاد از عملکرد برخی مدیران، خاطرنشان کرد: در برخی از شهرستان‌های استان بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی شهرستان عملکرد خوب و قابل قبولی داشته‌اند اما در ملایر این‌ طور نبوده است و این اهمال‌کاری جای پیگیری دارد.

فرماندار ملایر با اشاره به لزوم پیگیری کارها توسط مدیران دستگاه‌ها تا حصول نتیجه، تأکید کرد: مدیران وظیفه‌ دارند تا مرحله پرداخت تسهیلات به متقاضیان دریافت وام‌های اشتغالزایی کارها را پیگیری کرده و در وسط کار پیگیری را رها نکنند.

فرماندار ملایر عنوان کرد: مدیران بانک‌ها ضمن ارائه مشاوره‌های مورد نیاز به متقاضیان دریافت وام‌های اشتغالزایی، با رویکرد مثبت به کارها نگاه و پیگیری کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: