• سه شنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۵
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 977-9397-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : گفتگو

آموزش و پرورش ملایر به دنبال راه‌اندازی «دارالقرآن» است

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملایر گفت: به دنبال این هستیم که در ملایر دارالقرآن آموزش و پرورش شهرستان هرچه سریع‌تر راه‌اندازی شود.

هادی سلگی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با اشاره به اهمیت نماز، اظهار کرد: مدارس نماز را به عنوان فریضه نگاه کنند البته نیم ساعت وقت برای اقامه نماز در مدارس اختصاص داده شده است که دانش‌آموزان و همکاران در این فریضه الهی شرکت کنند.

وی با بیان اینکه به دنبال این هستیم که در ملایر دارالقرآن آموزش و پرورش شهرستان هرچه سریع‌تر راه‌اندازی شود، افزود: مجهزترین و بهترین نمازخانه‌های استان در ملایر است و با توجه به ظرفیت خیرین این شهرستان، دارالقرآن در آینده‌ای نزدیک راه‌اندازی می‌شود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملایر در بخش دیگری از سخنانش به شرکت 80 مربی و معاون پرورشی ملایر در کارگاه ارتقاء کیفیت‌بخشی مسابقات ورزشی اشاره کرد و گفت: رهبری جریان تربیتی بر عهده مربیان پرورشی است.

وی با بیان اینکه مربیان پرورشی وظیفه دارند نسلی پویا و با نشاط تربیت کنند تا به اهداف تعلیم و تربیت نائل شویم، تأکید کرد: فعالیت‌های پرورشی و تربیتی نباید محدود به مراسم و مدرسه شود بلکه باید در همه قسمت‌های زندگی دانش‌آموزان جریان داشته باشد.

سلگی با اشاره به اینکه کار تربیتی زمانی موفق است که چهره به چهره انجام شود، خاطرنشان کرد: برای حمایت از فعالیت‌های قرآنی و مسابقات فرهنگی و هنری صندوق کمک به این فعالیت‌ها راه‌اندازی می‌شود.

مدیر آموزش و پرورش ملایر با بیان اینکه مربیانی که بین دانش‌آموزان محبوبیت دارند در کارهای تربیتی موفق‌تر عمل می‌کنند، گفت: هنر آدمی زاده این است که رفتارش انسانی باشد، از سوی دیگر همه انسان‌ها قدرت انتقاد دارند اما جرأت اصلاح ندارند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: