• سه شنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 977-9497-5
  • خبرنگار : 81115
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

برگزاری مراسم روز جهانی تخم‌مرغ در فامنین

همزمان با 17 مهر روز جهانی تخم‌مرغ، دانش‌آموزان دبستان پسرانه 13 آبان ماماهان شهرستان فامنین با شعار «سلامت برای همه، تخم‌مرغ برای همه» این روز را جشن گرفتند.

به‌گزارش ایسنا، منطقه همدان، مدیر جهادکشاورزی شهرستان فامنین امروز در مراسم روز جهانی تخم‌مرغ گفت: روز جهانی تخم‌مرغ فرصت مناسبی است که ضمن توجه به توسعه و تولید محصول سالم و تأمین امنیت غذایی کشور، برای رونق و ترویج مصرف آن اقدام شایسته در شهرستان صورت گیرد.

جعفر کاویانی‌دلشاد اظهار کرد: این مراسم با همکاری و تلاش ادارات آموزش و پرورش و شبکه بهداشت و درمان فامنین برگزار شد و دانش‌آموزان مدرسه 13 آبان با اجرای مسابقه نقاشی، کاردستی و صرف صبحانه سالم شامل نیمرو و املت این روز را جشن گرفتند.

وی در ادامه افزود: توزیع و صرف صبحانه سالم به صورت نمادین در بین کارکنان مدیریت جهادکشاورزی و همچنین در بین اعضای کارگروه اشتغال در محل فرمانداری، نصب پوستر، توزیع پمفلت آموزشی مزایای تخم‌مرغ و درج شعار بر سربرگ نامه‌های اداری از دیگر برنامه‌های فرهنگی به مناسبت روز جهانی تخم‌مرغ  بود.

کاویانی‌دلشاد در پایان نیز به توزیع 330 شانه تخم‌مرغ در بین مددجویان کمیته امداد به نرخ تعاونی برای اشاعه فرهنگ مصرف تخم مرغ نیز اشاره کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: