• سه شنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 977-9597-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : گفتگو

فرمانده انتظامی ملایر خبر داد:

کشف محموله 3 تن موسیر قاچاق در ملایر

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از کشف محموله‌ای حاوی 3 تن موسیر قاچاق از یک دستگاه نیسان در ملایر خبر داد و گفت: مأموران مبارزه با جرائم اقتصادی ضمن کنترل خودروهای محورهای مواصلاتی منتهی به شهرستان به یک دستگاه خودروی نیسان به رانندگی یک نفر مشکوک شدند.

سرهنگ پاسدار داود علی‌بخشی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با بیان اینکه بلافاصله با هماهنگی مقام قضایی این خودرو متوقف شد و مورد بازرسی قرار گرفت، افزود: در این ارتباط مقدار 3 هزار کیلوگرم موسیر فاقد مجوز به ارزش 6 میلیون تومان از این خودرو کشف و ضبط شد.

وی در ادامه به کشف 319 هزار و 800 نخ سیگار قاچاق توسط پلیس ملایر اشاره و اظهار کرد: در راستای اجرای مقتدرانه طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا توسط مأموران مبارزه با جرائم اقتصادی طی یک هفته کار اطلاعاتی دقیق و هماهنگی با مقام قضایی، مأموران از مخفیگاه یک قاچاقچی سیگار در ملایر، مطلع شدند.

علی‌بخشی با بیان اینکه ارزش ریالی این تعداد سیگاه کشف شده 100 میلیون تومان است، افزود: ضمن تشکیل پرونده مراتب تحت رسیدگی قانونی قرار دارد.

وی با اشاره به کشف 6 رأس احشام فاقد مجوز قانونی به ارزش 100 میلیون تومان در ملایر، ادامه داد: به منظور مبارزه با فروشندگان غیرمجاز احشام، طی کنترل محورهای مواصلاتی منتهی به شهرستان ملایر مأموران مبارزه با جرائم اقتصادی به یک دستگاه خودروی کامیون مشکوک شدند.

فرمانده انتظامی ملایر با بیان اینکه با بازرسی از این خودرو تعداد 6 رأس گاو فاقد مجوز قانونی از سوی دامپزشکی به ارزش 100 میلیون تومان کشف، ضبط و پرونده تشکیل شده و به دامپزشکی ملایر ارسال شد و تحت رسیدگی است، گفت: ورود هرگونه احشام غیرمجاز و فاقد نظریه دامپزشکی به لحاظ در معرض خطر قرار داشتن سلامت جامعه، کاملا ممنوع است و با متهمان برابر قانون، قاطعانه برخورد می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: