• چهارشنبه ۱۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 977-9997-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : گفتگو

به مناسبت هفته کودک انجام شد؛

برگزاری بیش از 80 برنامه برای 2 هزار کودک اسدآبادی

مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اسدآباد گفت: به مناسبت هفته کودک بیش از 80 برنامه مختلف برای 2 هزار کودک شهری و روستایی این شهرستان برگزار شده است.

مژگان هادی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: مسابقه نقاشی سوانح، نمایشگاه دست‌سازه‌های کودکان، قصه‌خوانی، افتتاحیه جشن هفته ملی کودک، جشن بازی‌ها، نمایش فیلم «یکی کم است»، نقاشی‌های خوشمزه و عیادت از کودکان بستری در بیمارستان قائم(عج) از جمله برنامه‌های هفته ملی کودک در این شهرستان بود که برگزار شد.

وی با بیان اینکه 2800 نفر کودک اسدآبادی 6 تا 16 ساله عضو کانون پرورش فکری هستند، افزود: براساس تعهد سازمانی امسال باید 650 نفر عضو جدید در این کانون داشته باشیم که تا کنون از این تعداد تعهد 350 نفر محقق شده و با آغاز طرح کانون مدرسه در آبان‌ماه به طور قطع کل این تعهد محقق می‌شود.

هادی در ادامه با اشاره به کتابخانه ثابت کانون پرورش فکری شهرستان عنوان کرد: در این کتابخانه ثابت بیش از 13 هزار جلد کتاب تخصصی کودکان و نوجوانان به عنوان منابع قوی و پرمحتوا برای استفاده اعضا وجود دارد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: کتابخانه سیار روستایی کانون پرورش فکری شهرستان نیز در حال حاضر 20 روستا را تحت پوشش داشته که این کتابخانه سیار نیز دارای 1500 نفر عضو است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: