• چهارشنبه ۱۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 977-10097-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار ملایر:

شوراها گزارشات واقعی و صحیح را به مردم ارائه دهند

معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير با بیان اینکه شوراي اسلامي شهرستان، بازوان توانمند و کارآی مسئولان در رسیدگی به مشکلات هستند، تأکید کرد: همه موظفیم به تصميمات، نظرات مشورتي و درخواست‌هاي شورا توجه کنيم.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، باب‌اله فتحی چهارشنبه 18 مهر در نشست بررسي مسائل روستاها و شهرهاي تابعه با شوراي اسلامي شهرستان ملایر، افزود: اعضاي شوراي اسلامی شهرستان به عنوان يک رکن مشورتي در کنار و همراه مدیران اجرایی بوده و هستند.

وی با اشاره به نقش و جايگاه ارزنده شورا در نظام مردم‌سالاري ديني، اعضاي شوراهاي اسلامي روستا، شهر و بخش را نماينده راستين مردم عنوان کرد و ادامه داد: در اين ميان شوراي اسلامي شهرستان، از نقش و جايگاه ويژه‌اي برخوردار است چرا که نمايندگي کليه مردم شهرستان را در يکپارچگي خود داراست.

فرماندار ملاير با اشاره به لزوم تخصص‌گرايي و توجه به نظرات و ديدگاه‌هاي افراد زبده و کارشناس در اخذ تصميمات، گفت: گاهي ما شاهد هستيم که برخي افراد با وجود دلسوزي و مسئوليت‌پذيري که دارند در حوزه‌هايي غير از مسئوليت و رسالت اصلي خود و حيطه‌اي که در آن صاحب صلاحيت و تخصص هستند، ورود مي‌کنند که خود آسيب‌زا و موجب بروز اشکال در آن حوزه و مسأله مورد توجه می‌شود.

وی ايجاد اقناع و ارائه درست و صحيح گزارشات به مردم را يکي از وظايف مهم شوراهاي اسلامي عنوان کرد و اضافه کرد: شوراها موظفند در کنار پيگيري‌ها و زحماتي که در راستاي طرح و رفع مسائل مردم حوزه انتخابي خود مي‌کشند، برخي مسائل اختلافي را به درستي و با رعايت نکات کارشناسي به مردم توضيح دهند و به صورت مستدل در راستاي ايجاد اقناع بکوشند تا اين مسأله موجب بروز اشکال و اختلاف در بين مردم و مسئولان نشود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: