• چهارشنبه ۱۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 977-10197-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : گفتگو

طی 6 ماه نخست انجام شد:

اجرای بیش از 30 پروژه عمرانی در شهر آجین

شهردار شهر آجین از اجرای بیش از 30 پروژه عمرانی توسط شهرداری این شهر طی 6 ماه نخست امسال  خبر داد.

حمید اسدی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، افزود: این تعداد پروژه با بیش از 2 میلیارد و 800 میلیون تومان اعتبار از محل اعتبارات استانی و داخلی اجرا شده‌اند.
وی در ادامه با اشاره به پروژه ساخت و احداث آتش‌نشانی شهر آجین گفت: در حال حاضر این پروژه دارای 35 درصد پیشرفت فیزیکی بوده که برای این میزان پیشرفت اعتباری افزون بر 500 میلیون تومان هزینه شده است.

اسدی با بیان اینکه این بنا در مساحتی به وسعت 700 مترمربع در سه طبقه براساس استانداردهای روز دنیا، در حال احداث است، عنوان کرد: برای تکمیل این پروژه به اعتباری افزون بر یک میلیارد تومان نیاز بوده و بر اساس پیش‌بینی‌ها تا پایان امسال طرح فوق 70 درصد پیشرفت فیزیکی خواهد داشت.

وی در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر شهر آجین تنها دارای یک پارک کودک به مساحت 1200 متر بوده است، خاطرنشان کرد: در تپه ستران آجین طی برنامه‌ای ایجاد پارک جدیدی به وسعت 16 هکتار را درنظر داریم که امسال بیش از 2 هزار اصله نهال بادام و درختان تزئینی در آن غرس شده و در اسفندماه نیز غرس نهال در این منطقه ادامه خواهد داشت.

اسدی تصریح کرد: تهیه و تنظیم نقشه طرح هادی، نگهداری فضای سبز و تفکیک آب شرب، 3 کیلومتر جدولگذاری، زیرسازی 4 خیابان و معبر اصلی، 17 هزار متر آسفالت معابر، لایروبی و احیا قنات، تعریض و احداث 4 پل، خاکبرداری کانال خیابان شهید صیاد شیرازی با حجم 25 هزار مترمکعب و دیوار کشی‌کانال از جمله اقداماتی بوده که توسط شهرداری شهر آجین طی 6 ماه نخست سال انجام گرفته است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: