• پنجشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-7094-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

شهردار همدان:

باید افتخارات همدان در حوزه جهاد وشهادت را ارتقاء بخشیم

شهردار همدان گفت: توجه به مسائل فرهنگی به ویژه فرهنگ جهاد و شهادت در کنار بحث های عمرانی و فضای شهری ضروری است.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، عباس صوفی پنج شنبه ۱۹ مهر در بیست و پنجمین مجمع فرماندهان و پیشکسوتان جهاد و شهادت استان همدان، با تاکید بر اینکه نباید اجازه دهیم فرهنگ جهاد ایثار و شهادت در جامعه فراموش شود، اظهار کرد:باید افتخارات همدان در حوزه جهاد وشهادت را به عموم مردم معرفی کرده و ارتقاء بخشیم.

وی نامگذاری محلات، نصب المان و عکس شهدا، کمک به برگزاری یادواره ها را از اقدامات شهرداری در راستای ترویج فرهنگ جهاد و شهادت برشمرد.

شهردار همدان با اشاره به جایگاه ویژه همدان در حوزه ایثار و شهادت و تشکیل سپاه محمدرسول‌الله(ص) افزود: راه‌اندازی کمیته ترویج فرهنگ جهاد و شهادت با هدف استفاده از نظرات پیشکسوتان جهاد و شهادت در راستای ارتقاء فضای فرهنگی شهر انجام شده است.

صوفی با بیان اینکه همدان همیشه در حوزه جهاد و شهادت پیش قدم بوده است، گفت: شهید خوش‌لفظ و سردار حسام از بزرگان عرصه فرهنگ جهاد و شهادت در همدان هستند که مورد توجه مقام معظم رهبری قرار گرفته‌اند.

وی با بیان اینکه حضور شهدای مدافع حرم از جمله حاج حسین همدانی باعث فخر و مباهات همدان است، ادامه داد:همه ما باید دست به دست هم دهیم تا افتخارات همدان در حوزه جهاد و شهادت را معرفی کرده و ارتقاء بخشیم.

صوفی با بیان اینکه باید همواره فضای شهر همدان به بوی شهدا معطر باشد، خاطرنشان کرد:نتیجه برگزاری این جلسات ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در سطح شهر است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: