• پنجشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-1692-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

خجسته:

استاندارد به عنوان فرهنگ فراگیر مورد توجه قرار گیرد

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: فرهنگسازی در موضوع استاندارد در کشور وجود ندارد که باید از طریق صداوسیما، مدارس، دانشگاه ها و حوزه ها به عنوان یک اصل مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، امیر خجسته امروز در آئین روز جهانی استاندارد در استان همدان، اظهار کرد: زمانی از کالای ایرانی حمایت می شود که استانداردها رعایت شود.

وی افزود: زمانی که از یک کالای ایرانی استقبال نمی شود به علت نبود استاندارد و کیفیت لازم از سوی تولیدکنندگان است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: استانداردی که با جان انسان ها سروکار دارد باید کیفیت آن از صفر تا صد مورد بررسی قرار گرفته و تحت نظارت باشد.

وی بیان کرد: نهاد استاندارد به توجه ویژه از طرف نظام، دولت، مجلس و حاکمیت نیاز دارد.

خجسته با بیان اینکه استاندارد در همه بخش های زندگی وجود دارد، تاکید کرد: استاندارد باید به عنوان یک فرهنگ فراگیر، مورد توجه همه مسئولان و مردم قرار بگیرد.

وی افزود: در مجلس شورای اسلامی همه قوانین مربوط به استاندارد تصویب شده و باتوجه به اهمیت یکی از زیرمجموعه های نهاد ریاست جمهوری قرار گرفته است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اهمیت همه مسئولان به کیفیت، تصریح کرد: مهمترین موضوع کشور ما کیفیت بوده که با جان انسان ها در ارتباط است.

وی اظهار کرد: استاندارد و کیفی بودن باید با جدیت پیگیری شود و صدا و سیما و اصحاب رسانه به خوبی در این حوزه می توانند وارد شوند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: