• پنجشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-1792-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرمانده سپاه همدان:

سردار همدانی کوچکترین خللی در دشمن شناسی نداشت

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: سردار همدانی نمونه بارز دشمن شناسی و پشتیبان ولایت فقیه بود.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان سردار مظاهر مجیدی شامگاه پنجشنبه 19 مهر در سومین سالگرد شهادت سردار شهید همدانی در حسینیه امام خمینی(ره) شهر همدان، عنوان کرد: این دیار شهر بزرگانی است که اگر نفس قدسی علمای بزرگ و شهدا نبود آینده ما نیز معلوم نبود که به کجا می‌رسیدیم، هدایت‌های آنها امتی شهید پرور و ولایت مدار تربیت کرد و امروز اگر در اینجا جمع شدیم به خاطر تربیت‌های این بزرگان بوده است.

وی با بیان اینکه امروزه جای خالی شهید همدانی احساس می‌شود، اظهار کرد: یکی از صفت‌های بارز شهید همدانی نداشتن کوچکترین خللی در دشمن شناسی بود.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان اظهار کرد: وقتی سیر زندگی این شهید را نگاه می‌کنیم مبارزه با طاغوت و نظام‌های مخالف جمهوری اسلامی، حضور پر رنگ این عزیز در خاموش کردن فتنه ۸۸ و حضور شهید در جبهه مقاومت و دفاع از حرم حضرت زینب(س) در کارنامه ایشان می‌درخشد.

وی با اشاره به وعده مقام معظم رهبری در نابودی اسرائیل تا ۲۵ سال آینده، بیان کرد: اگر سردار همدانی بود قطع به یقین در این مسیر قرار می‌گرفت.

مجیدی تصریح کرد: ما باید خوب دشمن را بشناسیم، در انتخاب آن تردید نداشته باشیم و امروز با داشتن رهبری حکیم و فرزانه راه خیلی روشن است و شهید همدانی نیز راه را بسیار زیبا انتخاب کرد.

وی در پایان بیان کرد: شهدای مدافع حرم، این‌ فرزندان شهید همدانی قدم جای پای شهید همدانی گذاشتند و رسالت این شهید بزرگوار را ادامه دادند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: