• شنبه ۲۱ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 977-11297-5
  • خبرنگار : 81113
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار نهاوند:

برخی بانکها نفس کارگروه اشتغال را گرفته اند

فرماندار شهرستان نهاوند گفت: هیچ بانک و دستگاهی حق ندارد در زمینه اشتغال مردم را سرگردان کند، مدیری که دغدغه حل مشکلات را نداشته باشد، جایی در این شهرستان نخواهد داشت.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، مراد ناصری در بیست و یکمین کارگروه اشتغال شهرستان نهاوند، افزود: مدیران بانک ها و دستگاه های اجرایی مکلف هستند تسهیلات اشتغال متقاضیان را تا حصول نتیجه پیگیری کرده و پرسنل تحت نظر خود را نیز هماهنگ کنند تا با همین نگرش، اشتغال را دنبال کند.

وی عنوان کرد: فضای مناسبی برای تعامل در شهرستان ایحاد شده است، همگی تلاش کنند که باری از دوش مردم بردارند و مشکلات را برطرف کنند، اشتغال وظیفه همه دستگاه هاست نه یک یا دو دستگاه خاص.

ناصری خاطرنشان کرد: متولیان اشتغال شهرستان نگذارند اعتبارات از شهرستان برگشت داده شود، پرداختی های تبصره ۱۶ وضعیت خوبی ندارد، هفته آینده گزارش دهید.

وی با بیان اینکه بانکها به روند پرداخت سرعت دهند، افزود: اغلب پرونده های بلاتکلیف در گردشگری جهاد هستند باید تعیین تکلیف شود.

ناصری با بیان اینکه بانک‌ها باید به روند پرداخت ها سرعت دهند، عنوان کرد: برخی بانک‌ها که بیشترین پرونده و متقاضی به آنها سپرده‌شده نفس کارگروه اشتغال را گرفته‌اند.

فرماندار نهاوند با اشاره به آمارهای پرداختی تسهیلات اشتغالزایی در شهرستان، گفت: سهم شهرستان نهاوند از اعتبارات اشتغالزایی در بخش روستایی 34 میلیارد تومان بوده که تاکنون 206 طرح با اعتباری افزون بر 24 میلیارد تومان پرداخت شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: