• یکشنبه ۲۲ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-8791-5
  • خبرنگار : 81115
  • منبع خبر : گفتگو

مدیر شركت پخش فرآورده‌هاي نفتي منطقه همدان خبر داد؛

صرفه‌جویی 100 میلیون لیتری بنزین توسط همدانی‌ها

مدیر شركت پخش فرآورده‌هاي نفتي منطقه همدان از صرفه‌جويي 100 ميليون ليتري در مصرف بنزين این منطقه خبر داد.

امین روستایی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: در 6 ماهه نخست امسال با مصرف 78 ميليون مترمكعب گاز طبيعي فشرده CNG در منطقه همدان، 100 ميليون ليتر در مصرف فرآورده بنزين صرفه‌جويي شد.

وی تصریح کرد: از ابتداي سالجاري تا پايان شهريورماه، با بررسي آمار مصرف سوخت پاك، شاهد كاهش 5 .1 درصدي آن نسبت به مدت مشابه سال 96 هستيم.

روستایی ادامه داد: در حال حاضر استان همدان داراي 42 باب جايگاه فعال عرضه گاز طبيعي فشرده CNG بوده كه بدون وقفه و به نحو مطلوب به مردم اين خطه از ميهن اسلامي سوخت‌رساني مي‌كنند.

وی افزود: در 6 ماهه نخست امسال، ناحيه مركزي با مصرف 22.8 ميليون مترمكعبي سوخت پاك در صدر مصرف‌كنندگان نواحي تابعه قرار داشته كه با اين ميزان عرضه، از مصرف 30 ميليون ليتر بنزين در اين ناحيه صرفه‌جويي شده است.

مدير شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان تأکید کرد: تكريم مشتريان و سوخت‌رساني شايسته به مراجعان به‌طور مستمر در دستور كار بوده و مورد پايش قرار مي‌گيرد و تمهيدات ايمني و رفاهي بيشتر مراجعه‌كنندگان به اين مراكز، از جمله مطالبات منطقه از مالكان بخش خصوصي و بهره‌برداران است.

وي خاطرنشان کرد: در حال حاضر روزانه كنترل‌هاي لازم و اطمينان برای کسب اطلاع از ارائه سرويس و آمادگي جايگاه‌هاي فعلي عرضه سوخت پاك انجام شده و در صورت بروز مشکل، اقدامات احتمالی لازم به سرعت صورت می‌گیرد.

روستایی با تأكيد بر لزوم اعمال كنترل برچسب سوخت‌گيري مجاز خودروها توسط عوامل مستقر در جايگاه‌هاي گاز طبيعي، از شهروندان خواست كنترل‌هاي دوره‌اي مخازن و اتصالات را جدي بگيرند و هرگز به دست‌كاري سيستم گازسوز خودرو خود مبادرت نکنند.

مدير شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان همچنان گرايش به دوچرخه‌سواري و پياده‌روي يا حداكثر استفاده از وسايل حمل‌ونقل عمومي را راهكاري مطمئن در حفظ سلامتي، كاهش آلودگي هوا، كاهش مصرف سوخت و كمك به اقتصاد خانوار دانست.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: