• چهارشنبه ۲ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۶
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 978-797-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اولیتماتوم فرماندار اسدآباد به دستگاه‌های کم‌کار

فرماندار شهرستان اسدآباد از جذب 38 درصدی سهم اعتبارات استانی این شهرستان از ابتدای سال تا کنون خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، کریم حمیدوند در کمیته برنامه‌ریزی و توسعه شهرستان اسدآباد، اظهار کرد: کل اعتبارات شهرستان اسدآباد در سالجاری از محل اعتبارات استانی شامل نفت‌وگاز، ارزش‌افزوده و متوازن 26 میلیارد و 800 میلیون تومان بوده که از این میزان اعتبار تاکنون 10 میلیارد و 400 میلیون تومان معادل 38.78 درصد تخصیص داشته است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر شهرستان اسدآباد رتبه سوم استان را در تخصیص اعتبارات از محل استانی دارد، بر پیگیری در راستای جذب و تخصیص حداکثری سهم شهرستان از اعتبارات استانی امسال توسط دستگاه‌های دولتی تأکید کرد.

حمیدوند خاطرنشان کرد: سال آینده دستگاه‌هایی که در جذب و تخصیص هر فصلی از سهم اعتبارات استانی خود عملکرد قابل قبولی نداشته باشند، برای آنان اعتباری نخواهیم گذاشت و اعتبار این دستگاه‌ها با جابجایی به دستگاه‌هایی که عملکرد بالایی داشته‌اند، اختصاص می‌یابد.

وی همچنین با اشاره به تسهیلات اشتغالزایی بیان کرد: کلیه دستگاه‌ها تنها 3 ماه فرصت برای جذب تسهیلات اشتغالزایی به ویژه اشتغالزایی روستایی دارند که باید از این فرصت باقیمانده برای جذب حداکثری تسهیلات به نحواحسن استفاده کنند.

فرماندار شهرستان اسدآباد در ادامه با اشاره به 2 روستای خنداب و قاسم‌آباد اسدآباد نیز یادآور شد: شرکت گاز استان همدان تعهد داده که این 2 روستا در سال آینده گازکشی شوند.

وی یادآور شد: با توجه به فضا، جاده، طبیعت بکر و ... پیشنهاد محور گردشگری شدن خنداب و قاسم‌آباد برای مصوب شدن به مونسان رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور داده شده که در صورت تحقق این دو روستا به محور گردشگری تبدیل خواهند شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: