• شنبه ۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-1591-5
  • خبرنگار : 81115
  • منبع خبر : گفتگو

ساماندهی بازار سرگذر

سرپرست مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری همدان از ساماندهی بازار سرگذر خبر داد و گفت: طرح ساماندهی واحدهای صنفی میوه‌فروش و دستفروشان بازار سرگذر توسط واحد رفع سد معبر در اولویت کاری قرار گرفت و به اجرا درآمد.

حسین مردانی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: با توجه به وضع تبصره 1 بند 2 ماده 55 قانون شهرداری‌ها مصوب سال 1334، اصلاحی سال 1345 خورشیدی مبنی بر جلوگیری از تصرف معابر عمومی برای کسب درآمد و سکنی که حمایت معنوی از شهروندان و حفظ آرامش آنها را مورد توجه قرار می‌دهد، معبر عمومی بازار سرگذر همدان، توسط واحد رفع سد معبر مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری، ساماندهی و تردد شهروندان در این معبر تسهیل شد.

وی افزود: با توجه به مطالبات عموم شهروندان، کسبه و تردد بسیار زیاد مردم برای خرید میوه در این گذر و مشکلاتی که به سبب تجاوز تعدادی از کسبه به حریم معبر عمومی در عبور و مرور شهروندان ایجاد شده بود، طرح ساماندهی واحدهای صنفی میوه‌فروش و دستفروشان بازار سرگذر توسط واحد رفع سد معبر در اولویت کاری قرار گرفت و به اجرا درآمد.

سرپرست مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری همدان ضمن دعوت کلیه اصناف به رعایت حقوق شهروندی و تشکر از کسبه قانونمند خواستار همکاری بیشتر صنوف و واحد رفع سد معبر در برقراری نظم و انضباط و اجرای قوانین شهری شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: