• شنبه ۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-1791-5
  • خبرنگار : 81115
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان خبر داد

معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری همدان به دو زبان در اجلاس جهانی گردشگری

 مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان از ارائه اپلیکیشن معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان به دو زبان فارسی و انگلیسی در اجلاس جهانی گردشگری خبر داد.

به‌گزارش ایسنا، منطقه همدان، سیدناصر محمودی در جمع خبرنگاران، گفت: استان همدان که در سال میلادی ۲۰۱۸ میزبان دو رویداد آسیایی و جهانی در حوزه گردشگری است، امروز در جایگاهی قرار گرفته که می تواند به واسطه این رویدادها در عرصه بین المللی توانمندی‌ها را معرفی کند.

وی تصریح کرد: باید به سهم خود از این فرصت برای معرفی و شناساندن ظرفیت های مهم استان همدان ورود جدی داشته باشیم که تمامی دستگاه‌های اجرایی استان در راستای اهمیت رویداد همدان ۲۰۱۸ در اجرای برنامه‌ها بسیج شده اند.

محمودی با اشاره به اینکه این رویداد بزرگترین فرصت است که می‌توان در راستای افزایش سرمایه گذاری، به ویژه سرمایه گذاری خارجی برای توسعه و رونق اقتصادی استان بهره ببریم، خاطرنشان کرد: در اپلیکیشن تهیه شده ضمن اعلام و معرفی ۸۰ فرصت سرمایه گذاری استان همدان، آئین نامه قوانین و مقررات و مشوق های سرمایه گذاری و همچنین قانون رفع موانع تولید نیز قرار داده شده است.

وی ادامه داد: کمیته اقتصادی و سرمایه گذاری که هم راستا با رویداد همدان ۲۰۱۸ تشکیل شده است، ضمن معرفی استان همدان در تمامی زمینه ها باید در حوزه اقتصادی نیز بهره برداری خود را از این رویداد داشته باشد.

محمودی یادآور شد: باید بتوانیم با تهیه فرصت های سرمایه گذاری و ناب استان و ارائه آن در اجلاس جهانی گردشگری در همدان‌ بهترین بهره برداری اقتصادی را داشته باشیم که منجر به سرمایه گذاری در پروژه‌های اشتغالزا در استان شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: