• پنجشنبه ۱۰ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 978-4197-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

عضو هیئت رئیسه مجلس:

اسدآباد دارای بیشترین راه روستایی شوسه است

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت:شهرستان اسدآباد با 25 کیلومتر راه شوسه روستایی دارای  بیشترین راه شوسه روستایی بوده که نیازمند زیرسازی و آسفالت است.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، اکبر رنجبرزاده در حاشیه سفر مدیر کل راه های روستایی کشور به اسدآباد و بازدید وی از راه های شوسه روستایی این شهرستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد:راه های شوسه روستاهای قراکند ،قمشانه، چشمه علی ،نادر آباد ،حیدرآباد گدار پهن ،چهار چشمه به سرسه گاز به پیمانکاران سپرده شده و در سال 96 و 97 برای این روستاها اعتبار لحاظ شد و بخشی از اعتبار به پیمانکاران پرداخت گردیده اما مراحل زیرسازی برخی از این روستاها انجام نگرفته است.

رنجبرزاده خاطر نشان کرد:برخی روستاها نیز شامل سیاه گله به سوتپه ،خنداب به قاسم آباد  ،نجف آباد ،شیلاندر به تویسرکان و تختی آباد نیز هنوز تعیین تکلیف نشده اند و شهرستان اسدآباد با این وضعیت دارای بیشترین راه روستایی شوسه است.

وی افزود: امیدواریم با سفر مدیر کل راه های روستایی کشور به اسدآباد و تعیین تکلیف شدن روستاهای شوسه شهرستان سال آینده هیچ روستای بدون زیرسازی و آسفالت در اسدآباد وجود نداشته باشد.

رنجبرزاده با اشاره به اینکه مدیرکل راه های روستایی کشور هم در دولت و هم در مجلس فعالیت خوبی دارند تصریح کرد:در کمیسیون برنامه بودجه 1000 میلیارد تومان مصوب شده که از بند" ب "تبصره 5 به بند "ه جا به جایی انجام گیرد که در صورت مصوب شدن در صحن مجلس از این میزان اعتبار 700 میلیارد تومان به راه های روستایی کشور و 300 میلیارد تومان به بنیاد مسکن تعلق خواهد گرفت که اتفاق و نوید خوبی برای روستاها خواهد بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: