• پنجشنبه ۱۰ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 978-4297-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

وجود 25 کیلومتر راه شوسه روستایی در اسدآباد

فرماندار شهرستان اسدآباد از وجود 25 کیلومتر راه شوسه روستایی در این شهرستان خبر داد

به گزارش ایسنا،منطقه همدان، کریم حمیدوند در جلسه تعیین تکلیف راه های شوسه روستایی شهرستان که با حضور مدیر کل راه های روستایی کشور برگزار شد،اظهار کرد:در بخش مرکزی و پیرسلمان شهرستان اسدآباد 270 کیلومتر راه آسفالته و 73 کیلومتر راه شوسه و خاکی وجود دارد که باید این راه ها بهسازی شوند.

وی با اشاره به اینکه اوراق بودن اعتبارات موجب عدم بی رغبتی پیمانکاران در راستای بهسازی و آسفالت راه های شوسه شهرستان شده ،گفت: برخی از راه های شوسه روستایی اسدآباد به پیمانکار واگذار و در سال 96 و 97 دارای اعتبار هستند و حتی بخشی از اعتبار مورد نیاز نیز به آنان پرداخت شده اما هنوز زیرسازی و آسفالت این روستاها انجام نگرفته است.

حمیدوند تصریح کرد: امیدواریم با سفر مدیر کل راه های روستایی کشور به اسدآباد و مشکل راه های شوسه شهرستان تعیین تکلیف و مرتفع شده و دیگر هیچ روستای بدون زیرسازی و آسفالت در اسدآباد وجود نداشته باشد.

گفتنی است؛ در پایان جلسه رسیدگی و بررسی  راه های شوسه روستایی اسدآباد  ،وضعیت راه شوسه 10 روستای شهرستان به طول 25 کیلومتر در راستای بهسازی و آسفالت تعیین تکلیف شد که در صورت عملیاتی شدن دیگر هیچ راه شوسه روستایی در این شهرستان وجود نخواهد داشت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: