• شنبه ۱۲ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 978-792-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار همدان:

همدان شرایط مطلوبی در زمینه پدافند غیرعامل دارد

استاندار همدان با تاکید بر اهمیت توجه و قدرتمندتر کردن پدافند غیرعامل، بیان کرد: بدون شک ایران، در عرصه نظامی و اطلاعاتی بسیار قوی است و باید تمام تلاشمان را برای ارتقاء کیفیت دفاع سایبری در مقابل تهدیدات انجام دهیم البته خوشبختانه استان همدان شرایط مطلوبی در زمینه پدافند غیرعامل دارد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، محمدناصر نیک بخت شنبه ۱۲ آبان در شورای پدافند غیرعامل استان همدان، ضمن تبریک هفته پدافند غیرعامل و با اشاره به برخی از اقدامات استان، در راستای اجرای برنامه‌های مربوط به پدافند غیرعامل در استان، گفت: طرح جامع پدافند استانی با دانشگاه مالک‌اشتر با اعتبار ۱۸۰ میلیون تومان و طرح جامع شهری با دانشگاه امام حسین (ع) از جمله اقدامات استان در این رابطه است.

وی با بیان اینکه در زمینه فرهنگی اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته است، اظهار کرد: برگزاری ۲۰ همایش در رابطه با پدافند غیرعامل، برگزاری ۱۳۹ کارگاه آموزشی تجهیزات سایبری در استان، برگزاری همایش‌ سایبری و سخرانی‌هایی مربوط به پدافندغیرعامل در نمازجمعه تمامی شهرستان‌ها ازجمله اقدامات در بخش فرهنگی پدافندغیرعامل بوده است.

وی با بیان اینکه افزایش اعتبارات پدافندغیرعامل باید در ردیف بودجه قرار گیرد و بااشاره به برنامه‌ در دست بررسی برای ساخت ساختمانی مناسب، ویژه پدافندغیرعامل در استان، مطرح کرد: در شهرستان‌ها پست سازمانی برای پدافندغیرعامل تعیین نشده که این مورد قابل توجه و اهمیت است.

استاندارهمدان حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان را نشانه قدرت ایران دانست و خاطرنشان کرد: حضور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان ضربه‌ای محکم به تفکرات و تحریم‌های استکبار می‌زند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: