• یکشنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-3291-5
  • خبرنگار : 81115
  • منبع خبر : گفتگو

90 میلیارد تومان اعتبار سرمازدگی همدان پرید!

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان همدان با بیان اینکه اعتبارسرمازدگی باغات صرفا برای همدان نیست، گفت: دولت چند سالی است که نتوانسته این منابع را تأمین کند.

سیداسکندر صیدایی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با بیان اینکه استان همدان 90 میلیارد تومان اعتبار سرمازدگی باغات تقاضا کرده است، اظهار کرد: ماده 10 و 12 مربوط به بحران‌هایی از جمله خشکسالی است که پیگیری‌های مختلفی توسط مدیریت استان و نمایندگان صورت گرفت اما به علت محدودیت منابع در کل کشور این اعتبار محقق نشد.

وی با تأکید بر اینکه تخصیص اعتبار برای ماده 10 و 12 یک تصمیم ملی است، تصریح کرد: این اعتبار صرفاً مختص همدان نیست و وقتی دولت منابع را برای کل کشور تأمین کند این بودجه به همه استان‌ها تخصیص می‌یابد.

وی با اشاره به اینکه این اعتبار چند سالی است که به علت محدودیت منابع به استان‌ها اختصاص نیافته، یادآور شد: کشور در تأمین بودجه‌های عمرانی و حقوق کارمندان مشکلی ندارد اما اعتبارات بحران‌ها طبق فرآیند باید به هیئت دولت رفته و پس از تصویب به سازمان برنامه و بودجه ارسال شود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان همدان با تأکید بر اینکه استان همدان 90 میلیارد تومان اعتبار سرمازدگی باغات تقاضا کرده است، یادآور شد: این اعتبار در اولویت است اما اینکه چه زمانی تخصیص یابد مشخص نیست.

صیدایی درباره بررسی مجور پروژه برج‌های دوقلوی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان همدان نیز اعلام کرد: مدیرکل کمیته امداد عنوان کرده که این پروژه از اعتبارات استانی و ملی نبوده بلکه قرار است از کمک‌های مردمی ساخته شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: