• یکشنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 978-5197-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : گفتگو

/13 آبان؛ روز مبارزه با استکبار جهانی/

راهپیمایی 13 آبان؛ تقويت‌کننده جبهه آزادگان و مایه ناامیدی استکبار جهانی

امام جمعه ملاير گفت: امسال با حضور پرشور و حماسي خود در راهپيمايي 13 آبان، شکست توطئه‌ها و نقشه‌هاي شيطاني استکبارجهاني را به منصه ظهور می‌رسانیم.

حجت‌الاسلام والمسلمين محمدباقر برقراري در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، از عموم مردم فهيم و فرهنگ‌مدار شهرستان ملاير برای شرکت در راهپيمايي اين روز دعوت کرد و با استناد به سخنی از مقام معظم رهبری، افزود: ملت و دولت ايران در کنار يکديگر از هيچ‌‌يک از قدرت‌هاي استکباري واهمه ندارد.

وی اظهار کرد: 13 آبان مقارن با ياد شهداي دانش‌آموز و آزاديخواهي و استقلال‌طلبي ملت بزرگ و شريف ايران، از چنگال استعماري شيطان بزرگ، ايالات متحده آمريکاست.

امام جمعه ملایر ادامه داد: در اين روز بود که شماري از جوانان آگاه و بيدار دل اين آب و خاک، هيمنه و وجهه استکباري شيطان بزرگ را يکبار و براي هميشه در هم شکسته و صفحه درخشان ديگري از تاريخ استقلال‌خواهي و آزادگي اين مرز و بوم را ورق زدند.

وی تصریح کرد: حماسه 13 آبان، رخدادي تاريخ‌ساز است که در تمامي سال‌ها و فراز و فرودهاي تحولات انقلاب شکوهمند اسلامي همواره پاس داشته شده و مردم شريف، فهيم و بزرگوار ما، با حضور دشمن‌شکن خود، آمريکا و ايادي استکباري آن را از اين آب و خاک مأيوس ساخته‌اند.

برقراری خاطرنشان کرد: 13 آبان امسال و حضور باشکوه مردم ملایر همگام با ملت ایران در راهپيمايي شکوهمند اين روز، جلوه و نمود ديگر و افزون‌تري در تقويت اميد جبهه آزادگان و يأس‌آفريني در دل دشمنان اين آب و خاک و در رأس آنها، ايالات متحده آمريکا را به همراه دارد.

امام جمعه ملایر اظهار کرد: آمریکای جنایتکار دژخيمي ديرينه است که در آخرين دشمني بارز و بر خلاف موازين قانوني و عرف بين‌المللي و انساني خود، به صورت يکجانبه، از توافق بين‌المللي برجام خارج و به منظور ايجاد انشقاق در صفوف مستحکم مردم و مسئولان اين آب و خاک، دولت و ملت ما را هدف تحريم‌هاي غيرقانوني قرار داده است.

وی گفت: واضح است که اين دشمني‌ها، تأثيري بر اراده و ايستادگي مردم اين آب و خاک نداشته و ما ديگر بار، با حضور پرشور و حماسي خود در راهپيمايي 13 آبان شکست توطئه‌ها و نقشه‌هاي شيطاني استکبار جهاني را به منصه ظهور می‌رسانیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: