• یکشنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-5090-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

شهردار مطرح کرد:

بررسی پرونده تخلف کارکنان شهرداری همدان در مراحل پایانی

شهردار همدان گفت: فرآیند بررسی پرونده تخلف کارکنان شهرداری رو به اتمام است.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، عباس صوفی یکشنبه 13 آبان در صحن علنی شورای شهر همدان، عنوان کرد: بین 3500 نیروی شهرداری تنها 10 نفر مورد سوال واقع شده‌اند که خوشبختانه این عدد بسیار کم است و البته بارها بیان کردم هر کجا فرآیند مالی وجود دارد امکان تخلف نیز هست پس باید به سمت سالم‌سازی ادارات حرکت کنیم.

وی در ادامه با بیان اینکه موضوع خرید شهربازی رنگین‌کمان فقط به عنوان یک پیشنهاد مطرح شده و فعلا قصد خرید آن را نداریم، اظهار کرد: مدیریت شهربازی رنگین‌کمان به علت بدهی به بانک و با توجه به اینکه این ملک وثیقه بانک است و شهرداری ضامن آن شده درخواست تعیین تکلیف داشته‌ که یا شهربازی را تعطیل کنیم و یا شهرداری برای آن چاره‌ای بیندیشد.

صوفی با بیان اینکه این مسأله در حال حاضر در دست بررسی است و ابتدا باید بدهکاری شهربازی مورد بررسی قرار گیرد، افزود: شهربازی یکی از مسائل مورد نیاز شهروندان است و شهرداری وظیفه دارد برای این فرآیند پیشنهادی دهد.

وی در ادامه اظهار کرد: شهرداری همدان به عنوان نخستین شهرداری در جهان به عضویت مجمع جهانی گردشگری درآمده که در این مجمع تمام سازمان‌های گردشگری عضو هستند.

شهردار همدان ادامه داد: همچنین مؤسسه فرهنگی «اکو» در سازمان ملل پیشنهاد همدان را نسبت به ایجاد کرسی ویژه شهر جهانی ابن‌سینا در این مؤسسه را قبول کرده و این افتخار بزرگی برای شهر همدان است.

وی همدان تصریح کرد: با توجه‌ به اینکه در مجمع شهرداران آسیا، شهرداران راه ابریشم، اکو و شهر جهانی گردشگری عضویت پیدا کردیم در پی تأسیس مرکز توسعه همکاری‌های بین‌الملل برای برقراری ارتباطات بین‌المللی هستیم.

صوفی با تأکید بر اینکه برای احداث ساختمان دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در همدان مکاتبات مورد نیاز آغاز شده است، بیان کرد: به‌زودی قرار است از ورزشکاران المپیک، پارالمپیک، داوران و مربیان مقام‌آور تجلیل کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: