• یکشنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 978-5497-5
  • خبرنگار : 81113
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/13 آبان؛ روز مبارزه با استکبار جهانی/

فرماندار نهاوند: 13 آبان مبدأ حقارت مجدد آمریکا در جهان است

فرماندار شهرستان نهاوند 13 آبان را واقعه سالروز سه واقعه مهم تاریخ انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: وقایعی که به نوع خود مبدأ حرکت انقلابی دانش‌آموزان و دانشجویان بوده‌اند، ۱۳ آبان سال ۱۳۴۳ بود که رژیم وقت اقدام به تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه کرد تا به ‌زعم خود حرکت روبه‌ جلوی انقلاب اسلامی و به ثمر نشستن این نهال را مسکوت بگذارد غافل از آن که مکتب حضرت امام(ره) مکتبی برگرفته از سیره ائمه معصوم(ع) بود.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، مراد ناصری امروز در سخنرانی راهپیمایی 13 آبان در جمع مردم نهاوند، بیان کرد: دیگر واقعه ۱۳ آبان سال ۱۳۵۷ بود که فرزندی از مکتب روح‌الله با رشادت و ازخودگذشتگی موجب شد دشمنان تا به دندان مسلح از پای درآیند و در نهایت دانشجویان حزب‌الهی پیرو خط امام در ۱۳ آبان ۱۳۵۸ با تسخیر لانه جاسوسی و فساد آمریکای جنایتکار در ایران اسلامی خط بطلانی بر حضور این جنایتکاران در ایران اسلامی کشیدند.

وی عنوان کرد: امروز رئیس‌جمهور آمریکا از تعادل اخلاق و رفتاری مناسبی برخوردار نیست و با اقداماتی که انجام می‌دهد جامعه جهانی و مجامع بین‌الملل را علیه خود به پا می‌دارد.

ناصری تأکید کرد: ترامپ شخصی دیوانه است و دیوانه‌وار به دنبال فروپاشی نظام سیاسی جهان بوده و امروز به‌جایی رسیده که متحدان اروپایی آنها نیز علیه اقدامات و اظهار او واکنش نشان می‌دهند.

فرماندار نهاوند با اشاره به یاوه‌‌گویی‌هایی ترامپ علیه ایران اسلامی طی چند روز اخیر گفت: او ۱۳ آبان را برای اعمال محدودیت‌های اقتصادی و تحریم ایران انتخاب کرده تا شاید مردم را از آرمان‌ها و ارزش‌های نظام فراری دهد.

وی با بیان اینکه ۱۳ آبان مبدأ حقارت مجدد آمریکا در جهان است، گفت: ۱۳ آبان، حماسه ۹ دی و ۲۲ بهمن روزهایی هستند که بانام جلاله الله مزین شده‌اند و خداوند وعده داده که هیچ‌گاه ظلم و ستم پایدار نخواهد بود و نصرت و پیروزی از آن مستضعفان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: