• یکشنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 978-5597-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : گفتگو

/13 آبان؛ روز مبارزه با استکبار جهانی/

13 آبان امسال؛ نماد همبستگی ملت ایران و آغاز فروپاشی استکبار جهانی

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملایر گفت: امسال نیز همچون سال‌های گذشته دانش‌آموزان و فرهنگیان شهرستان ملایر با حضور در راهپیمایی با شکوه 13 آبان، نقشه‌های دشمن را بر آب کردند.

هادی سلگی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، 13 آبان را روز تجلی هر چه بیشتر غیرت انقلابی  برشمرد و اظهار کرد: امسال در پاسخ به سخنان سخیف و اهانت‌آمیز رئیس‌جمهور آمریکا، با شعار مرگ بر آمریکا حقانیت مردم ایران اسلامی را فریاد زدیم.

وی با تشکر از حضور حماسه‌ساز فرهنگیان و دانش‌آموزان در یوم‌الله 13 آبان، یادآور شد: اتحاد، برادری و حضور در صحنه‌های انقلاب جلو زیاده‌خواهی دشمنان این ملت را می‌گیرد.

مدیر آموزش و پرورش ملایر با بیان اینکه در چنین روزی حماسه شکوهمند و کوبنده دانش‌آموزان و دانشجویان شجاع «انقلاب دوم» نام گرفت، ادامه داد: اکنون در چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، در پاسخ به سخنان سخیف و اهانت‌آمیز رئیس‌جمهور آمریکا، شعار کوبنده و ضداستکباری «مرگ بر آمریکا» توسط دانش‌آموزان و فرهنگیان ملایر طنین‌انداز شد.

سلگی با اشاره به اینکه پیام اقتدار ایران، محاسبات دشمنان را درهم می‌شکند، گفت: آمریکا را همچنان شیطان بزرگ و اصلی‌‌ترین دشمن خود و جامعه بشری می‌دانیم.

وی با بیان اینکه این کشور با دستان توانا، ذهن خلاق و فکور دانش‌آموزان مدیریت می‌شود، اظهارکرد: اهالی آموزش و پرورش باید با آگاهی و عقلانیت، روحیه آزادگی، ایثار و مقاومت را سرلوحه کار خود قرار دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: